imię w profilu

  • Rozpoczynający wątek KaP95
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za pomysłem?

  • tak

    Głosy: 52 67,5%
  • nie

    Głosy: 25 32,5%

  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy juz był ten pomysł, ale jak dla mnie przydał by się bardzo.

Chciałbym aby w profilu gracza oprócz dat urodzenia, godła, miejsca zamieszkania, płci, była też opcja na zapisanie swojego imienia. Często w plemionach swoich podaje sie swoje imiona i fajnie się pisze do kogoś po imieniu ;) Nie jest to aż takie wielkie ulepszenie, ale jak dla mnie to dobry pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Kiepskie, nic nie wniesie do gry, szkoda sobie tym głowę zawracać.
 

DeletedUser

Guest
no ja wiem, ale to nic trudnego takie coś zrobić, a przyda sie trochę:D
 

DeletedUser75292

Guest
Genialny pomysł tylko obawiam się, że gracze zaczną tam wpisywać różne głupoty.
 

DeletedUser

Guest
Kiepskie, nic nie wniesie do gry, szkoda sobie tym głowę zawracać.

Chłopcze to bodajże druga twoja wypowiedź gdzie wyrażasz swoje zdanie konkretnie czyli *tak* albo *nie*
Ale dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony?:rolleyes: Masz zły dzień? idź się napij wódki a nie wyżywaj się na forum.
Taka moja drobna rada,pozdrawiam :)


Co do samego pomysłu to na wielu forach jest opcja podania w profilu prawdziwego imienia,BA nie tylko na forach ale również w różnych grach.:p Nic wielkiego ta zmiana nie wniesie ale takie małe szczegóły nikomu nie zaszkodziły ;) na tak
 

DeletedUser

Guest
Chcecie zrobić z plemion drugiego facebooka... :/ Już i tak jest o jednego za dużo :) Kto chce i potrzebuje zna wasze imię jak chcesz możesz napisać PW ze swoim imieniem jesteś uzbrojony w ranking graczy i karty w przeglądarce :)

Na NIE
 

DeletedUser

Guest
Jestem za tylko, gdy taka informacja nie będzie dostępna w dostępie gościnnym bo google lubi zapisywać wiele informacji o nas czego w przyszłości będziemy żałować..
jeżeli nie będzie to ukryte w dostępie gościnnym tak jak i wiek to jestem przeciw!
 

DeletedUser

Guest
Chłopcze to bodajże druga twoja wypowiedź gdzie wyrażasz swoje zdanie konkretnie czyli *tak* albo *nie*
Ale dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony?:rolleyes: Masz zły dzień? idź się napij wódki a nie wyżywaj się na forum.
Taka moja drobna rada,pozdrawiam :)


Co do samego pomysłu to na wielu forach jest opcja podania w profilu prawdziwego imienia,BA nie tylko na forach ale również w różnych grach.:p Nic wielkiego ta zmiana nie wniesie ale takie małe szczegóły nikomu nie zaszkodziły ;) na tak

Przecież w opisie można wpisać swoje imię więc o co kaman? A jak ktoś napisze Gall Anonim to co?
 

DeletedUser

Guest
Genialny pomysł tylko obawiam się, że gracze zaczną tam wpisywać różne głupoty.

Popieram ludzie będą wypisywali różne i czasami fałszywe imiona. Osobiście uważam że pomysł jest bardzo dobry, ponieważ często będzie się przydawał w różnych stacjach, a za wypisywanie rożnych głupot w tym nowym bajerze można by było wprowadzić bana 1-dniowego, bez obrony przed atakami :). Ale raczej tego nie wprowadzą
__________________
Aktualnie na urlopie ;)
 

DeletedUser

Guest
taki se jak zamieszkanie.
Imie to czesto by było coś w tym stylu
"twoja stra"
"assasin" (tego typu)
"pijak" "leń" "gnojek" "PoCoCiTo" itd. Dużo myśleć nadtym nie ma co . Taki sobie
 

DeletedUser161248

Guest
fajny pomysł:)
po niektorych nickach to widac ale nie po wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE :(

Pomysł nic nie wniesie do gry a po zatym gracze będą wypisywali głupoty :(
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Powod? Tak jak kolega tam napisal w profilu bezproblemowo mozna wpisac swoje imie. A nie kazdy chce je ujawniac ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na nie, gdyż nic to nie wniesie a tylko doda kolejne pole bez większego sensu - bez problemu można i wpisać w opisie swoje imię o ile ktoś chce. Masz zamiar mówić do kogoś po imieniu - po prostu zapytaj się go o nie a nie twórz pole w profilu w, którym większość będzie wypisywała totalne bzdury znając poziom poniektórych użytkowników.
 

DeletedUser157129

Guest
przesadzacie ; )

ja jestem za,chetnie bym ujawnil swe imie
 
Status
Zamknięty.
Do góry