Wersja 8.2 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser159124

Guest
A czy dalej będzie problem z opcją "wyloguj".
Jest to bardzo uciążliwy problem, występuje na wielu telefonach.
Na symbianie jeszcze nigdy nie użyłem tej funkcji.
Tyle dobrze że na samsungu omnii można było wyjechać touchpadem za ekran;/
 

DeletedUser

Guest
Jaki problem z Wylogowaniem? Ja na Androidzie oraz Normalnym tel nie mam żadnych problemów ;)
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
ciekawa jaki numerek bedzie miała wersja która wprowadzi cos konkretnego do gry ułatwi gre bo jakos nikt sie nie kwapi aby dac do gry oczywiste zmiany tylko jakies duperele
mam nadzieje ze przed wersja 11.0 sie wyrobicie :)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
ciekawa jaki numerek bedzie miała wersja która wprowadzi cos konkretnego do gry ułatwi gre bo jakos nikt sie nie kwapi aby dac do gry oczywiste zmiany tylko jakies duperele
mam nadzieje ze przed wersja 11.0 sie wyrobicie :)

Każda wersja wprowadzająca duze zmiany w silniku gry zaczyna się od nowej cyfry przed kropką czyli kolejna będzie zaczynała się od 9.00. Obecne wersje 8.X są tylko poprawką/udoskonaleniem wersji 8.0 :) Nie ma co biadolić... wersje i tak są bardzo szybko wprowadzane :)

Zmiana na plus to brak możliwości grania na proxy. Jestem tylko ciekawy ile kont teraz poznika ze starych serwerów na które nie znajdą się nowi gracze. Oczywiście proces ten będzie trwał około 60 dni... no i jeszcze szkoda, że zerowe konta z automatu nie będą usuwane.

Edit.
Szkoda, ze dla opcji "Poproś o pomoc" czas przybycia jednostek przeciwnika nie jest podawany w spoilerze. Dałby to większą przejrzystość i zajmowało mniej miejsca.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser37210

Guest
Duża uwaga

Zgłaszałem 2 razy do supportu sprawe opuszczania wojny przez sojuszników lub zmiane stron konfliktu!
Miał być dodany specjalny button po to.... Nie widze go w zmianach więc go nie ma mam rozumieć ??
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
Jeszcze takie pytanie odnośnie proxy,jaka kara jest za to bo jakos w regulaminie nie moge nic znalezc zeby cos pisało o proxy chyba ze zalicza sie to do multikonta.
Pytam sie bo nie wiem czy szykowac sie na szaraki u mnie na swiecie czy nie bo nie widziałem jeszcze zeby ktos dostał bana za proxy
 

DeletedUser159480

Guest
Nie slyszałem, aby kogoś złapali za multikonto na proxy. Podobno po aktualizacji, proxy w Plemionach nie będą działać, ile w tym prawdy, nie wiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Teoretycznie zmiany idą na dobre.Ale w praktyce się okaże .
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
Nie slyszałem, aby kogoś złapali za multikonto na proxy. Podobno po aktualizacji proxy w Plemionach nie będą działać, ile w tym prawdy, nie wiem :)

Dlatego sie pytam własnie jak bedzie to wygladac ze nagle proxy przestanie działac na plemionach ,poczekamy do 1 i sie okaze co sie stanie z tymi co na proxy jada
 

DeletedUser

Guest
Dlatego sie pytam własnie jak bedzie to wygladac ze nagle proxy przestanie działac na plemionach ,poczekamy do 1 i sie okaze co sie stanie z tymi co na proxy jada

No mnie już to dotknęło. Gram na łączu akademickim i nie mam żadnych grafik na stronce. Uważam to za niesprawiedliwe, brawo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Dlatego sie pytam własnie jak bedzie to wygladac ze nagle proxy przestanie działac na plemionach ,poczekamy do 1 i sie okaze co sie stanie z tymi co na proxy jada

Powiem tak. Z tego co się dowiedziałem to ma to wyglądać tak, że Plemiona będą wymagały w momencie wejścia do gry skrypt Javy. Proxy nie ma takiej opcji, więc wejście przez nie, będzie teoretycznie niemożliwe do wykonania. Tylko przez jaki czas? Na pewno ktoś znajdzie sposób na "przeskoczenie" tego. Oby nikomu tego się nie udało, bo wiem jak paskudna jest gra, gdy sąsiedzi są obstawieni po zęby w momencie gdy nie posiadają nawet pałacu w swojej wiosce, a sami mogą spokojnie jechać w offa bez ryzyka jego utraty w obronie.

No mnie już to dotknęło. Gram na łączu akademickim i nie mam żadnych grafik na stronce. Uważam to za niesprawiedliwe, brawo :)

Przyjrzałem się Twojemu problemowi, który opisywałeś w innej zakładce forum. Tutaj nie chodzi o proxy moim zdaniem. Albo siadła Ci Java, albo coś innego, czego nie wiem. Spróbuj odpalić na innych przeglądarkach. A jak i to nie pomoże, to pisz ticketa do Supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No mnie już to dotknęło. Gram na łączu akademickim i nie mam żadnych grafik na stronce. Uważam to za niesprawiedliwe, brawo :)



Pech :) Dla mnie jak dla wielu ważne jest że jeśli będzie to tak działać jak opisał multi to zniknie 90% mulciaków i to się dlaa mnie liczy jaki i dla większości. Jeszcze rraz dziękuję administracji. Mam nadzieje że wszystko się powiedzie i proxy przestanie działac.
 

DeletedUser

Guest
Tak wielki pech, ironiczny chłopczyku. Również chcę sobie pograć i nie moja wina, że akademik posiada takowe łącze.


Przyjrzałem się Twojemu problemowi, który opisywałeś w innej zakładce forum. Tutaj nie chodzi o proxy moim zdaniem. Albo siadła Ci Java, albo coś innego, czego nie wiem. Spróbuj odpalić na innych przeglądarkach. A jak i to nie pomoże, to pisz ticketa do Supportu.

Na innych przeglądarkach również nie działa. Tak samo dzieje się u mojego kolegi z akademika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Pech :) Dla mnie jak dla wielu ważne jest że jeśli będzie to tak działać jak opisał multi to zniknie 90% mulciaków i to się dlaa mnie liczy jaki i dla większości. Jeszcze rraz dziękuję administracji. Mam nadzieje że wszystko się powiedzie i proxy przestanie działac.

Pech? Bzdura, nie pech. Problem na pewno da się rozwiązać i wierzę, że DefiancePL się to uda.

Walka z mulciakami to bardzo dobra idea. Oby wszystko wypaliło tak jak było ustalone w założeniach ;)

Tak wielki pech, ironiczny chłopczyku. Również chcę sobie pograć i nie moja wina, że akademik posiada takie łącze.

Nie ma co się przejmować tego typu opiniami. Chłopak generalizuje, bo uważa, że wszystkim, którym obecnie nie działają Plemiona, grają na multi, czy tam proxy. Dziwne rozumowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Również chciałbym żeby działało wszystko sprawnie, bez oszukańców, błędów itd.

Opinie jak opinie. Każdy ma swoją i uważa, że jego zdanie jest ponad. Coś takiego nie powinno się odbywać kosztem uczciwych graczy przy okazji.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Pech :) Dla mnie jak dla wielu ważne jest że jeśli będzie to tak działać jak opisał multi to zniknie 90% mulciaków i to się dlaa mnie liczy jaki i dla większości. Jeszcze rraz dziękuję administracji. Mam nadzieje że wszystko się powiedzie i proxy przestanie działac.

Sposób na grę na proxy zawsze się znajdzie. Wystarczy tylko zostawić mozliwość zalogowania się na konto przez proxy i wysłanie zastępstwa... w ten sposób można utrzymywać konta do końca swiata i jeszcze jeden dzień dłużej :D

Na zaście możesz zrekrutowac wojo, poprzejmować wiochy a na końcu zrezygnować z zasta aby nie nabijać dni zastępstwa. Musiałoby być wprowadzone brak możliwości logowania z nieznanego IP (nie wiem jak obecnie jest to rozwiązanie) albo bany na konta za logowanie z nieznanego IP.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser121776

Guest
Jednak takie cos byloby przegieciem, bo nie moglbys poza domem/miejscem zamieszkania gdzies na czyims kompie sie zalogowac. Utrudniloby to zycie oszustom, ale niestety, to bardziej normalnym graczom.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
nie przemyslałes swojej wypowiedzie przemeq:) Skoro proxy ma nie działac to jak wejdziesz na konto zeby dac zasta skoro proxy działac nie bedzie?:) Zanim ktos cos wymysli na obejscie tego zeby nie dostac bana za proxy mam nadzieje ze pobanuja konta na proxy i ze to beda szaraki a nie jakies inne bany
 
Status
Zamknięty.
Do góry