Nowa ikonka

  • Rozpoczynający wątek Kup Sobie Nick
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się propozycja

  • Tak.

    Głosy: 21 77,8%
  • Nie.

    Głosy: 5 18,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, chciałbym zaproponować zrobienie nowej ikonki, wyglądające, mniej więcej o tak:
56000475097096482289.jpg


Chciałbym aby ten pomysł wszedł w życie forum, po to, że jak ktoś zagłosuje np. w tej ankiecie, to ktoś zainteresowany nie musi wchodzć w temat nie potrzebnie z myślą, że ktoś napisał coś mądrego :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem oddanie głosu w ankiecie musi zostać z argumentowane postem ... (bynajmniej tak to wygląda od strony regulaminu)

Ale pomysł całkiem w porządku, niejednokrotnie wchodzę z myślą iż ktoś napisał "coś mądrego" a tu tylko oddany głos.
 

DeletedUser161109

Guest
Dla mnie całkiem przyzwoita Bravo, a tak pozatym to sięchyba znamy z 53 ;D.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem oddanie głosu w ankiecie musi zostać z argumentowane postem ... (bynajmniej tak to wygląda od strony regulaminu)

Być może, ale mało osób o tym wie, gdyż zostały napisane 2 posty na 14 głosów o_O


a tak pozatym to sięchyba znamy z 53 ;D.

Faktycznie, widzę że członkowie Roch po walce ze mną zrobili się tacy pewni, że załatwili wojnę z jakimiś lepszymi :D
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem oddanie głosu w ankiecie musi zostać z argumentowane postem ... (bynajmniej tak to wygląda od strony regulaminu)

Ale pomysł całkiem w porządku, niejednokrotnie wchodzę z myślą iż ktoś napisał "coś mądrego" a tu tylko oddany głos.

tutaj się z tobą w pełni zgodzę tylko jest jeden mały problem... :) co najmniej 20 do 30 % (a może nawet więcej nie znam dobrej odpowiedzi) społeczeństwa FO nie czytało tak naprawdę regulaminu lub po prostu nie chciało im się pisać tylko zagłosowali. ;)

Więc pomysł kolegi Kup Sobie Nick bardzo dobry,na tak :p
 

DeletedUser

Guest
tak patrzę w ten temat i się zastanawiam, czy taką "ikonkę" autor miał na myśli....
chyba hosting obrazka się skończył....

temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry