kmic (ten zły)

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Hahaha dajcie już spokój mu, widocznie przestrzega tej zasady co ja.Że jak dają to trzeba brać:)
 

DeletedUser21202

Guest
Banda idiotów:) Ja mam jedno pytanie, dlaczego Ich nie banujesz? Nie sądzisz że powinniście bardziej restrykcyjnie się zachować wobec niektórych graczy? Martwi mnie to że niektórzy gracze dostają bana, ale za 2 tygodnie z powrotem jest to samo.
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
Banda idiotów:) Ja mam jedno pytanie, dlaczego Ich nie banujesz? Nie sądzisz że powinniście bardziej restrykcyjnie się zachować wobec niektórych graczy? Martwi mnie to że niektórzy gracze dostają bana, ale za 2 tygodnie z powrotem jest to samo.

Czyżby moje pytanie było niezgodne z regulaminem?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Banda idiotów:) Ja mam jedno pytanie, dlaczego Ich nie banujesz? Nie sądzisz że powinniście bardziej restrykcyjnie się zachować wobec niektórych graczy? Martwi mnie to że niektórzy gracze dostają bana, ale za 2 tygodnie z powrotem jest to samo.

Banujemy. Idiota jak idiota (za to ciężko banować, bo niekoniecznie musi być to winą danej osoby), ale jest pewna granica między zwykłą głupotą a chamstwem.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Ale mnie nie interesuje co Ty czujesz i nie mam czasu zajmować się wytworami Twojej wyobraźni. Chcesz zadać jakieś pytanie? Zadawaj.
Ale jeśli tylko zamierzasz spamować jakimiś głupotami i kreować się na nie wiadomo kogo, to przykro mi - to nie jest dobre miejsce na leczenie swoich kompleksów, ja na zabawy na poziomie gimnazjalnym jestem o kilkadziesiąt lat za stary.
 

DeletedUser

Guest
Ale mnie nie interesuje co Ty czujesz i nie mam czasu zajmować się wytworami Twojej wyobraźni. Chcesz zadać jakieś pytanie? Zadawaj.
Ale jeśli tylko zamierzasz spamować jakimiś głupotami i kreować się na nie wiadomo kogo, to przykro mi - to nie jest dobre miejsce na leczenie swoich kompleksów, ja na zabawy na poziomie gimnazjalnym jestem o kilkadziesiąt lat za stary.

to ile ty masz ;o ?
 

DeletedUser

Guest
Wystarczająco, by móc mieć dzieci w wieku gimnazjalnym :) I to "zdobyte" zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. :)

a ja wiem ile masz lat ;)
ale nie powiem skoro, to taka tajemnica ;d

odpowiedz mi na zagadke, bo bryfft nie umie :

Leca 2 bociany, jeden czarny drugi w prawo.
Jaki z tego moral ?
 

DeletedUser160278

Guest
Siemka , Kmic , mógłbyś okazać zainteresowanie graczem i moim banem i odpisywać n wiadomości , niesłusznie mam bana i jeszcze nik mi nie dopisuje ...
 

DeletedUser113653

Guest
Dlaczego nick Kmic? Skąd on się wzioł itp?
Kto Cię najbardziej denerwuje w tym temacie?

:p:p
 

DeletedUser135398

Guest
Dlaczego nick Kmic? Skąd on się wzioł itp?
Kto Cię najbardziej denerwuje w tym temacie?

:p:p

kmic=mick=michał.. czy jakoś tak.. czytanie wcześneijszych stron się kłania :p czytałem to z rok temu, ale pamiętam :p

jestes zły na siebie że jesteś zły ?
 

DeletedUser

Guest
kmic kmic kmic... Dawno tego nicku nie widziałem... W sumie pamiętam go z czasów innego MMO na O (omińmy tu reklamy).

Czy bycie opiekunem projektu jest fajniejsze od bycia zwykłym moderatorem forum ? :D
Co sądzisz o Anime ? <:

No to tak by się przywitać bo się cieszę, że znajomy nick widzę po 5 latach :D
 
Do góry