rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser136373

Guest
Kolego, zrozum to , mało ważne sa umiejętnosci w repce, a kultura!. A tacy gracz pokroju zumira, niebedą grać w repce póki nie zmienią swojego zachowania, i braku kultury.

Twierdzisz, ze u nas grają nooby, że dałbyśim rade? Ale zrozum, że oni grają deffem, a do robienia/słania deffa nie potrzeba dużych umiejetności:p

Źas offem grają:
Puszek
mEFF
PETER
SPINER
POLAKUMIE
JA.
PIWIN
Vialle

Samidobrzy gracze, więc prosze Cię zachowaj nie niepotrzebne aluzje;)

Mowa też o graczach ofensywnych :)

No więc ja posiadam umiejętności oraz kulturę osobistą , a w repce nie jestem :) Dziwne ale z tego co zauważyłem to liczą się znajomości :))

O czym jeden gracz tutaj jest przykładem :)
 

DeletedUser

Guest
Kolego, zrozum to , mało ważne sa umiejętnosci w repce, a kultura!. A tacy gracz pokroju zumira, niebedą grać w repce póki nie zmienią swojego zachowania, i braku kultury.

Twierdzisz, ze u nas grają nooby, że dałbyśim rade? Ale zrozum, że oni grają deffem, a do robienia/słania deffa nie potrzeba dużych umiejetności:p

Źas offem grają:
Puszek
mEFF
PETER
POLAKUMIE
JA.
PIWIN
Vialle


Samidobrzy gracze, więc prosze Cię zachowaj nie niepotrzebne aluzje;)

czasami zagram sporadycznie offem, bo najczesciej mi sie nie chce^^
 

DeletedUser153746

Guest
Kolego, zrozum to , mało ważne sa umiejętnosci w repce, a kultura!. A tacy gracz pokroju zumira, niebedą grać w repce póki nie zmienią swojego zachowania, i braku kultury.

Twierdzisz, ze u nas grają nooby, że dałbyśim rade? Ale zrozum, że oni grają deffem, a do robienia/słania deffa nie potrzeba dużych umiejetności:p

Źas offem grają:
Puszek
mEFF
PETER
SPINER
POLAKUMIE
JA.
PIWIN
Vialle

Samidobrzy gracze, więc prosze Cię zachowaj nie niepotrzebne aluzje;)

kto chce sie scigac w robieniu woja:)?? deff off jedno i to samo:)
 

DeletedUser147062

Guest
Mowa też o graczach ofensywnych :)

No więc ja posiadam umiejętności oraz kulturę osobistą , a w repce nie jestem :) Dziwne ale z tego co zauważyłem to liczą się znajomości :))

O czym jeden gracz tutaj jest przykładem :)


Taaa znajomość , ja już jestem starym weteranem tej gry , bodajże zaczynałem 75# i moja resocjalizacja z każdym dniem ulegała zmianie . Wspominając stare rundy to byłem dużym napinaczem , ale z wiekiem dostrzegłem ,że potrzeba coś więcej . Jest taka stara maksyma , którą się kieruję "Myślenie pozostaw myślicielom a ty zajmij się działaniem " . Działanie zawsze przynosi efekty a myślenie nigdy .Więc nie widzę tutaj sensu ( A w bezsennie sens jest jedynym awansem ) ,żeby hańbić reprezentantów Polski . Czas się zmieniają i ludzie :) Każdy ze starych weteranów sceny SP narzeka , że rundy 100# były lepsze , ale ja się pytam , jak rundy były lepsze , większy poziom to dlaczego to zmienialiśmy ? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie . Ludzię będą się napinać na fo . Przecież musi być równowaga na tym świecie , jedni są kulturalni a drudzy hehehe sami wiecie .
 

DeletedUser136373

Guest
Vialle - z rundami to chodzi o to ,że kiedyś nie było puszczania czterech ataków w 100ms łacznie teraz 400ms chyba po zmianie czy np. ucieczkach w 1-2s czy tam szybciej.

0 skryptów kiedyś i tam się pokazywało poziom jak dzięki sprawnym rączkom uciekało się przy 2-4 sek a nie tak jak teraz 2 sek to jest śmiech na sali :)

Farmienie - kiedyś każdy sam farmił a nie tak jak teraz skrypty/boty

Wioski - rozwijane - lipa . Najlepiej grać od 26 pkt i po 2-3 wioski opuszczone na gracza by można bylo sie rozwijać a nie tylko eko stukac bo nie ma co farmic.

I jeszcze dużo pisania ale brak weny :)
 

DeletedUser157008

Guest
i tu sie mylisz jak ja zaczynałem od 13 rundy to sie jechalo w eko pozniej wojo ;] a teraz od ponad roku nie mialem nigdy eka iwekszego niz 20 bo są skrypty i sie farmi xD
 

DeletedUser136373

Guest
i tu sie mylisz jak ja zaczynałem od 13 rundy to sie jechalo w eko pozniej wojo ;] a teraz od ponad roku nie mialem nigdy eka iwekszego niz 20 bo są skrypty i sie farmi xD

hehe :)

Ja grałem od 1 rundy do dzisiejszych :)

Kiedyś to się szlo troche w eko ale jak najszybciej do LK by sobie farmic więcej :)

A teraz skrypcik to za nas robi:)


Pozatym jaki stary nick miałes bo tego nie kojarze :)
 

DeletedUser153746

Guest
20 to i tak wysoko:) ja gram tak ze klepie offa na 15 15 15 a potem jeszcze burze do 0 zeby było wiecej:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
no ja nie wiem, ja 3 lata temu ze spectarem i z ciepą coraz to mniejsze eko klikamy i lk, czasami wypadaja, ze nawet na po 11 i do lekkiej. Potem ustalilismy najlepsza taktyke po 15 i pamietam jak vama jakies 3 lata temu sie dziwila ze tak male eko i lekka.
I pamietam, ze te 3 lata temu tez o wiele bardziej mi sie gra podobala, ale napinac sie zaczalem, bo to wy zaczeliscie po zumirku jezdzic ;]
 

DeletedUser

Guest
hehe, co to spwiedź? Nie umiesz wyjaśnic par rzeczy na v, tylko fo?:(

Napisałem, wieczorem czy byś mnie ochraniał. Nic więcej, Ty mnie nie raz atakowałeś. Byłeś zemną w plemeiniu i potrafiłeś mi odebrać wsie, czy rozmowaiając na ts, porafiłeś mnie atakować. Więc i ja teraz pokazałem twoje oblicze i Cie zjechałem;), z Jankiem;*. pozyczyleś mi 200pp, ale to nie zwalnia mnie do pojechania Cb.;)


To tyle.

Moje oblicza to ty jeszce nie znasz, kolegow to ty fajnych masz.
No i co z tego ze bylem z toba w pleminu?
koniec rundy było a ja mialem full offa tylko ty nie miales snu wiec sie poabwilem:) nie ma zamiru sie tłumaczyć, 200pp oddaj lepiej
 

DeletedUser79975

Guest
O honorowym podejściu mówisz one loser? Wczoraj nieładnie się zachowałeś wobec mnie,a ja nie lubię jak ktoś idzie po trupach do celu.
Przemyśl może swoje zachowanie,bo nikt nie będzie wobec ciebie lojalny jeśli ty taki nie będziesz wobec innych.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
O honorowym podejściu mówisz one loser? Wczoraj nieładnie się zachowałeś wobec mnie,a ja nie lubię jak ktoś idzie po trupach do celu.
Przemyśl może swoje zachowanie,bo nikt nie będzie wobec ciebie lojalny jeśli ty taki nie będziesz wobec innych.

Pozdrawiam :)

Nie wiem jaki masz nick, nie wiem o co chodzi....
podaj nick na sp NOWY bo na tym napewno nie grales:)
 

DeletedUser

Guest
mapak nie rozśmieszaj sie Ty byłeś top1 i przejmowałeś one loser, a na rundzie której on Cie to byłeś top1 TY i miałeś przewage do końca rundy. TYLE

Pod jakim nickiemgrasz na sp? ;x Bo tu taki kocur a na żadnej rundzie Notoroczka nie widziałem? :(
 

DeletedUser

Guest
ehh jak przejmowałem raz typa co maił 18 wsi a ja 6 to więcej ataków posłałem człowieku to normalnie da się zrobić ale mało wiesz jeszcze
 

DeletedUser157008

Guest
Makap faktycznie gra duzo botow na sp , ale jak robilem wieksze akacje to i po 500 fejek wysylalem ;] A mam screna jeszcze jak z piwinem spinera spamowalismy to mial bodajze 300 atakow ;p
 

DeletedUser

Guest
No właśnie da się tak, ja też tak robiłem ale nie sądze żeby one loser tak robił :D
 

DeletedUser

Guest
Nie chciałem się ogólnie wypowiadać odnośnie waszych kłótni, bo mnie to mało interesuje, aczkolwiek jedna rzecz mnie śmieszy... Makap narzekasz na te boty (nie oceniam czy są czy nie), a tak naprawdę to patrząc na ilość Twojego deffa przy tylu wioskach nawet nie było potrzeby fejkowania Cie... Jeszcze rok temu, gdzie prawie nikt nie słyszał o wszelakich botach, wysyłałem ponad 100 ataków w ciągu max 5-10 sekund, więc jest to jak najbardziej do zrobienia :)

miłej gry ;)

@down
dlatego napisałem, że nie w ciągu sekund, a w ciągu 5-10 sekund. Czytaj ze zrozumieniem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry