Tabulator Galeria

  • Rozpoczynający wątek *Tabulator*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć, przedstawiam wam moją galerie z czystej ciekawości na rekację :p Są to stare prace ale czasem sobie coś zrobię:D
Wykonuję prace na zamówienie - 30PP lub więcej i masz paczkę(spis paczek poniżej)

- Paczka Mini - 30PP - 2 LOGA
- Paczka Standard - 40PP - 3 LOGA
- Paczka High - 50PP - 5 LÓG
- Paczka MEGA - 70PP - 10 LÓG
Zlecenia wykonuję w czasie 2 dni. Zależy od wielkości zamówienia.'

Herby do plemion:
hostovskyy4.gif


hostovskyyrepang.png


katja.gif


oneloser.png


plemionaherb.png


unknownp.gif


tanmaitan.png


plemionalogoplemienia.gif



Sygnatury na forum (MPC):
wwsygna.png


avekptaki.png


sygnarobot.png


wsrh.png


Logo na stronę:
logomcz.png


headerafz.png


hybridslogo.png




Proszę o ocenę..


GIFY PRZESTAŁY MRUGAĆ ITD..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pierwsza piątka nie jest piękna wg mnie :p Pozostałe za to o niebo lepsze :)
 

DeletedUser

Guest
Jak mogłeś wstawić tutaj w ogóle szóstą pracę, skoro to po prostu czarne tło z narzuconą pracą innego grafika? Nic tam nie zrobiłeś..
Herby plemion mi się nie podobają.
Jeśli chodzi o sygnatury to jakoś nie przekonują mnie te zaokrąglenia w tych pracach.
Ogółem słabo, ale pracuj, bo tylko tak można coś osiągnąć. Ale skoro to stare prace to chcę zobaczyć coś nowego. ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak mogłeś wstawić tutaj w ogóle szóstą pracę, skoro to po prostu czarne tło z narzuconą pracą innego grafika? Nic tam nie zrobiłeś..
Herby plemion mi się nie podobają.
Jeśli chodzi o sygnatury to jakoś nie przekonują mnie te zaokrąglenia w tych pracach.
Ogółem słabo, ale pracuj, bo tylko tak można coś osiągnąć. Ale skoro to stare prace to chcę zobaczyć coś nowego. ;)

W sumie i racja, to trochę nie na poziomie. Coś takiego nie jest trudne w przygotowaniu <trochę czasochłonne, ale to nic> więc zamiast umieszczać kogoś pracę, dobrze by było gdybyś wykonał ją samodzielnie... Podawanie się za autora nie swojego dzieła jest niczym innym jak łamaniem praw autorskich. A jeżeli wykorzystałeś owy design w celach komercyjnych to gdyby autor o tym wiedział groziłaby Ci odpowiedzialność karna. W związku z tym nie ma co się bawić w Bogów Photoshopa, czasem lepiej jest wykonać coś bleeeee, ale wykonać to bleeee samodzielnieeee :p Ach wielkie szczęście na Ciebie spłynęło, że to co tutaj robisz ma bardzo niski poziom szkodliwości. Pamiętaj, że gdybyś kiedyś powiedzmy robił komuś stronę internetową i użył do niej prac osób trzecich - bez ich zgody To wystarczy, że wyhaczy Cię tylko jedna osoba i masz sprawę. Pozdro Tab :)
 

DeletedUser

Guest
W sumie i racja, to trochę nie na poziomie. Coś takiego nie jest trudne w przygotowaniu <trochę czasochłonne, ale to nic> więc zamiast umieszczać kogoś pracę, dobrze by było gdybyś wykonał ją samodzielnie... Podawanie się za autora nie swojego dzieła jest niczym innym jak łamaniem praw autorskich. A jeżeli wykorzystałeś owy design w celach komercyjnych to gdyby autor o tym wiedział groziłaby Ci odpowiedzialność karna. W związku z tym nie ma co się bawić w Bogów Photoshopa, czasem lepiej jest wykonać coś bleeeee, ale wykonać to bleeee samodzielnieeee :p Ach wielkie szczęście na Ciebie spłynęło, że to co tutaj robisz ma bardzo niski poziom szkodliwości. Pamiętaj, że gdybyś kiedyś powiedzmy robił komuś stronę internetową i użył do niej prac osób trzecich - bez ich zgody To wystarczy, że wyhaczy Cię tylko jedna osoba i masz sprawę. Pozdro Tab :)

Prawda, to gif który zajmuje dość dużo ale gdy wrzuciłem kilka plików gify przestały działać..
 
Do góry