łączenie postów

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się taka opcja?

  • Tak

    Głosy: 40 57,1%
  • Nie

    Głosy: 30 42,9%

  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Spotkałem się kiedyś na jednym z forów z ciekawą opcją. A mianowicie kiedy użytkownik chciał napisać post pod swoim postem, oba posty były automatycznie łączone. Dało by się tutaj coś takiego wprowadzić? Jest to bardzo ciekawa i przydatna funkcja;)

A jeśli się da, niech wszyscy potraktują to jako propozycję. I głosujemy.
 

DeletedUser

Guest
Także na nie. Czasem trzeba odświeżyć temat a jak by ta opcja była włączona nijak by się to dało.
 

DeletedUser

Guest
Także na nie - sytuacje, w których osoby piszą dwa posty pod rząd są coraz rzadsze, nawet gdy występują to zostają edytowane przez moderatorów. Dodatkowo, tak jak napisał Aquila, czasem umieszczenie kolejnej wiadomości jest potrzebne, wręcz niezbędne.
 

DeletedUser

Guest
Heh, no, ale kiedy tak automatycznie posty są łączone inni widzą to jakby ktoś odświeżył temat ....;p

No, ale skoro na nie to nie;P Chociaż mi ta funkcja bardzo się podoba :)
 

DeletedUser100488

Guest
głos na nie przecież można edytować swój post
 

DeletedUser143139

Guest
Wyjątkowo błyskotliwa odpowiedź...

Wyjątkowa nie jest również nie błyskotliwa ale jest prawdą:D
Dlaczegóż mamy kombinować z nowymi opcjami,skoro w tym przypadku łączenie postów można zastąpić zwykłym edytowaniem to jaki sens jest tworzenie nowej opcji?:rolleyes:

Na nie
 

DeletedUser

Guest
Żeby w ten sposób osoby które nie używają opcji edytuj nie spamowały forum:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ale dzięki niej nie napiszą już np. kilku postów pod sobą;)
 

DeletedUser

Guest
No jak chcecie;) mi tam ta opcja się wyjątkowo podoba. Jest też wygodniejsza, niż edycja;) Chociaż szczerze przyznam, że forum na którym z tej opcji korzystałem jest dość specyficzne ;p
 

DeletedUser

Guest
Spotkałem się kiedyś na jednym z forów z ciekawą opcją. A mianowicie kiedy użytkownik chciał napisać post pod swoim postem, oba posty były automatycznie łączone. Dało by się tutaj coś takiego wprowadzić? Jest to bardzo ciekawa i przydatna funkcja;)

A jeśli się da, niech wszyscy potraktują to jako propozycję. I głosujemy.
W forum MyBB jest od razu taka opcja, obstawiam, że na jakimś forum z tym silnikiem zobaczyłeś tą opcję, bo rzadko inni jej używają.

Ja jestem na nie, po prostu ustawić blokadę, że więcej niż 3 posty na raz pod sobą od jednego autora być nie mogą.
 

DeletedUser

Guest
ten pomysł to ułatwienie dla dzieci, co spamują, bo za 5 postów pod sobą dostają warna, a takto mogą pisać postów tyle ile chcą, a blokada to też ułatwiłaby życie, bo dzieci by warnów nie dostawaly, a takto się wyłapie spamerów i będzie ich mniej, pojęciem względnym, NA NIE
 

DeletedUser125784

Guest
Ja jestem na nie, po prostu ustawić blokadę, że więcej niż 3 posty na raz pod sobą od jednego autora być nie mogą.

Pomysł całkiem ciekawy, i rozumiem dlaczego, ale co zrobić z sytuacją gdy jeden członek plemienia wkleja raporty z konkretnej wojny jeden po drugim?
(nie wiem jakie są ograniczenia ilości znaków w jednym poście) ale zdaje mi się że do 10 RW w screenie max.
 

DeletedUser

Guest
Double posting na forum jest zabroniony. Zawsze istnieje mozliwosc edycji posta, jesli osoba chce cos dodac.
 

DeletedUser154693

Guest
Jestem na tak, z tym, że takie łączenie postów powinno działać tylko przez jakiś czas po napisaniu pierwszego posta. później przeszkadzało by w podbijaniu tematu.

z 2giej strony mozna by wprowadzic opcje wyboru: jesli ktos by pisal pod swoim wpisem domyslnie automatycznie by się łączyły ALE można by tego uniknąć zaznaczając odpowiednią opcję.

Dzięki temu unikamy problemu spammerów (dzieciaki, które i tak nie czytają opcji) i problem podbijania postów.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy. Ale czasami jest potrzebne wysłanie postu po poście. Zwłaszcza że jest ograniczenie co do długości :)
Ewentualnie można by było to włączyć w niektórych miejscach. Ale z tego co wiem to vBulletin chyba tego nie ma :). I wsparcie techniczne by musiało się męczyć nad szukaniem skryptu do instalacji :rolleyes:.
 

DeletedUser

Guest
Ograniczenie długości posta też ma swoje uzasadnienie, więc jeżeli istnieje, to nie po to, żeby uprzykrzało Wam życie:)

Myślę, że wprowadzenie automatycznego łączenia (nie wiem czy w ogóle jest możliwe) nie ma żadnego celu. Moderatorzy i tak łączą posty, a użytkownicy mają obowiązek pilnować tego, by nie dublować wypowiedzi.

Poza tym (jak już wspomniał kolega) niemożliwe byłoby odświeżanie tematów przez jednego użytkownika, co np. w dziale: prezentacje plemion, jest czasami konieczne.

Odpowiedni zapis w regulaminie forum oraz opcja "edytuj" rozwiązują ten problem:)

Pozdrawiam:):)
 
Status
Zamknięty.
Do góry