Wyniki 1 do 6 z 6
    Zwiadowca Awatar użytkownika hacker1983
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Mężczyzna

Domyślne Jak klinować na Szybkich Plemionach

Na wstępie już powiem, że ten poradnik nie jest mój i kupiłem go za 150 pp od detoxa.. Poradnik jest dla tych, którzy jeszcze nie potrafią lub nie wiedzą jak klinować..
    Cytat Napisał(a) detox91
    wielu ludziom tlumacyzlem swoja technike jest ona prosta przy 50 sekundach do ataku klikam atak na barbe zalozmy synchro idzie
    atak na wioska detox-112 14:30:266
    atak na wioska detox-112 14:30:366
    atak na wioska detox-112 14:30:466
    atak na wioska detox-112 14:30:566

i ty przy 50 skundach lub innych (parzystych) wysylasz na barbe i zalozmy nei trafiasz w przedzial probujesz drugi raz trafiasz zalozmy w 42 sek do ataku i zlapales atak na wioska barbarzynska xx.xx:288 jedyne co musisz zrobic to cofnac atak jezeli zaatakwoales 42 sek do ataku to podzielic 42 na 2 = 21i dodac jedna sekunde opoznienia czyli jak nacisniesz w 22 sekundzie przerwij nie ma innej opcji ze nie wejdzie klin czasami jednak naciskam za syzbko i wtedy wchodzi sekunde przedi jest lipka

tyl, jasniej sie nie da pamietaj parzyste sekundy dzielisz na 2 i oddajesz jedna sekunde
    Świat 76: goering88-COP do 700 k Świat 76: Niefisiujmisiu-COP
    Zwycięzca mistrzostw Polski 2014 http://www.plemiona.pl/sds_ranking.p...&round_id=6127
    Szybkie:Blackandyellow. GG:31502147

Ciężki kawalerzysta Awatar użytkownika Davideus.
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Mężczyzna

Domyślne

To jest normalna metoda 'cofki', znana od bardzo, bardzo dawna. Dziwie się, że zapłaciłeś aż tyle za takie informacje. Poradnik oczywiście pokazuje prawidłową metodę klinowania, ale nie jest ona najlepiej rozpisana, dzięki czemu ci nowicjusze mogą jej nie załapać. Nie wiem czy metoda 'cofki' nie była już opisywana w jakimś innym temacie, niekoniecznie o klinowaniu na SP. Rożnica między SP, a normalnymi światami jest taka, że NIE WOLNO odstąpić od gry oraz od razu reagować na zaistniałe sytuacje, to właśnie czyni ten typ rozgrywki za atrakcyjny.
    not3s: "Muszę Cię po raz kolejny zawieść, mama jednego z graczy wysłała te ataki, ponieważ On był na turnieju.."
    Alex: "Zaczynałem grę w Plemiona na becie niemieckiej, kiedy Ty uczyłeś się korzystać z komputera"

Ciężki kawalerzysta Awatar użytkownika Mac-Kub
    Data dołączenia
    May 2012
    Mężczyzna

Domyślne

Dokładnie, jak Dawid napisał.

To jest dobrze nam znane klinowanie z cofki.

ehhh...nie szkoda Ci pp, że tak kupujesz poradniki?^^

Metoda 'Detoxa' była znana wcześniej, aczkolwiek...
    Jeśli to ma komuś pomóc, to się cieszę.

Moim zdaniem rozpisane w miarę jasno, więc 'nowicjusze' powinni załapać o co chodzi.
    ś83 - MoN

Zwiadowca Awatar użytkownika hacker1983
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Mężczyzna

Domyślne

Nie szkoda było mi pp Mam teraz nawet na koncie kolo 600 pp i nie mam co z nimi robić :/ A wstawiłem to żeby początkujący gracze nie musieli wydawać tyle pp co ja
    Świat 76: goering88-COP do 700 k Świat 76: Niefisiujmisiu-COP
    Zwycięzca mistrzostw Polski 2014 http://www.plemiona.pl/sds_ranking.p...&round_id=6127
    Szybkie:Blackandyellow. GG:31502147

Ciężki kawalerzysta Awatar użytkownika Davideus.
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Mężczyzna

Domyślne

Nie trzeba wydawać PP, żeby takie coś poznać. Wystarczy troszkę pomyśleć i samemu można wpaść na taki pomysł, a jeśli nie da rady to i tak znajdą się jeszcze osoby, które ZA DARMO chętnie nauczą kilku sztuczek.
    not3s: "Muszę Cię po raz kolejny zawieść, mama jednego z graczy wysłała te ataki, ponieważ On był na turnieju.."
    Alex: "Zaczynałem grę w Plemiona na becie niemieckiej, kiedy Ty uczyłeś się korzystać z komputera"

Kurier Plemion - członek plemienia roku 2010 Awatar użytkownika -Makap-
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Mężczyzna

Domyślne

Szansa na klina jest fifty-fifty
    Byly reprezentant POLSKI
    Otmuchów!

Osiągnięcia -----> http://pl.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=15794

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający ten temat

Obecnie 1 osób przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zezwolenia postowania