X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Statystyki od 15.03 do dzisiaj. X-mass podbija, a KM nie wróciło z majówki xD ?? No i kiedy finałowa walka ??
11111.png
 

Madam Krasno

Pikinier
Wynik reakcji
90
Do tej pory wy mieliście przewagę i cieszyliscie sie jak głupki z każdej przejętej wioski od nas wiec teraz morda kipie idź zryj darmy tam a potem kasacja czeka essa
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Ale to jest spin niesamowity, że my mieliśmy jakąś przewagę, ten nasz sojusz z Black to działał na zasadzie pona i nic więcej xD
Idź sobie pobiegaj czy na rowerze pojeździj jak już nie umiesz wytrzymać, że przejebaliscie świat i się próbujesz na forum wyżywać xD
 

Madam Krasno

Pikinier
Wynik reakcji
90
Teraz możesz sobie gadać , każdy wie jak było wiec nie próbujcie się sojusznika wypierać , jakby blacki miały trochę jaj i godności to by wam te zasty w pizdu pobrały i wtedy byście dopiero płakali jakie to ezy biedne ale obydwoje warci siebie wiec nie ma co oczekiwać ekscesów jedynie szacun dla normalnych mord z black co kontami nie rzucają i zastów nie dają reszta cieniasy i bobaski
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
68
Szkoda, że taki do przodu na akcjach nie byłeś i traciłeś wioski jak ostatni lamus xD
co to ma za znacznie cały czas powtarzam czy dostajemy po dupie czy nie jebać was i tyle
gówno wiesz w dupie byłeś i gówno widziałeś
jestem 1 z nielicznych co ciągnęło ten wózek do końca więc o czym ty leszczu pierdolisz
To że straciłem 20 czy 30 wiosek co ma za znacznie raz tracisz raz zyskujesz
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
68
A teraz mogę świętować a nami i xsmasami się nie przejmujcie damy radę :d
Czy xsmasy wygrają czy my to nie ma znaczenia tępić was jak karaluchy to najważniejsze
 
Ostatnia edycja:

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Ale ty pierdolisz głupoty.
Jeśli można nazwać kogoś honorowym(i mającym rączki) to tylko nas i kilka wyjątków z Black,cała reszta takie samo gówno jak i wy.
A Ty się mbape nie podniecaj, może ciągnąłeś wózek ale na pewno nie w tą samą stronę co te kilka osób od was coś grających xD
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
248
Teraz możesz sobie gadać , każdy wie jak było wiec nie próbujcie się sojusznika wypierać , jakby blacki miały trochę jaj i godności to by wam te zasty w pizdu pobrały i wtedy byście dopiero płakali jakie to ezy biedne ale obydwoje warci siebie wiec nie ma co oczekiwać ekscesów jedynie szacun dla normalnych mord z black co kontami nie rzucają i zastów nie dają reszta cieniasy i bobaski
My płaczemy że KM biedne, na każdej akcji czy to swojej czy naszej byliście na minus gdzie Wy do Xmas próbujecie startować. Według mnie bierzcie darmy po black a po pierwszej akcji XMAS kasacja kont i opalanie na plaży bo to gra do jednej bramki
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Szczerze mówiac niespecjalnie interesuje mnie opinia jakiegoś boba, ale w sumie jeśli polepszy ci to humor w tym zbliżającym się pojedynku gołej dupy z batem to możesz sobie tak mówić XD
Niesamowicie mnie bawi, że ty nie czaisz różnicy pomiędzy przeciwnikiem a wrogiem w giereczce internetowej dla starych ludzi XD
tevi to debil jednak
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
68
Sam zaczynasz i wypowiadasz się na tematy na które nie masz pojęcia
Bo jesteś zwykłym pionkiem razem z molterem nie zrobiliście nic w tych wojnach zassysacie huja na zapleczu
a macie najwięcej do powiedzenia i wypowiadacie się za kolegów z waszego plemienia którzy faktycznie grali dość na wysokim poziome
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Sam zaczynasz i wypowiadasz się na tematy na które nie masz pojęcia
Bo jesteś zwykłym pionkiem razem z molterem nie zrobiliście nic w tych wojnach zassysacie huja na zapleczu
a macie najwięcej do powiedzenia i wypowiadacie się za kolegów z waszego plemienia którzy faktycznie grali dość na wysokim poziome
Czyli (o ironio, bo dosłownie to mi zarzucasz), nic nie wiesz ale próbujesz się wypowiadać na jakieś tematy. Nie żeby mnie to specjalnie dziwiło. Nie czuje potrzeby jakiegoś szczególnego udowadniania swoich umiejętności na forum, wiem za to, że ilekroć mierzyłem się z wami na zastach nie prezentowaliście żadnego poziomu. Czy to wynikało z braku czasu, śmierci psa, zapierdolu w pracy, choroby czy po prostu braku umiejętności to już mniejsza. Jedyna osoba która u was była zawsze aktywna to Judasz.
 
Do góry