[Pasek] Sprawdzanie zastępstw

jarq

Killer
Wynik reakcji
44
Skrypt ładuje ze strony zastępstw informacje o graczach, którzy dali nam "zastępstwo wiszące".

Kod skryptu:
Kod:
javascript:if(location.href.match('mode=vacation')&&location.href.match('screen=settings')){var e=$('h3:contains(Zapytania)').next().next().find('a:not(.btn)'),c=[];for(var i=0;i<e.length;i++)c.push(e[i].innerHTML);window.name=JSON.stringify(c)}else if(location.href.match('mode=members')&&location.href.match('screen=ally')){(function(){var c;try{c=JSON.parse(window.name);if(typeof c!=='object'||!c.length)return}catch(e){return}var e=$('input.show_toggle').parent().parent(),i;for(i=0;i<e.length;i++)if(c.indexOf(e[i].children[0].textContent.trim())<0)$(e[i]).find('td').css('background-color','#FF7777');window.name=''})()}void(0)

Kod skryptu do pobrania na stronie Skryptoteki.



JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

1) Instalujemy skrypt w pasku skrótów (instrukcja)


2) Wchodzimy w Ustawienia/Zastępstwo i klikamy skrypt.
n1PwrfF.jpg


3) Następnie przechodzimy to listy członków plemienia i klikamy ponownie w skrypt.
Y4tWSjk.jpg

Pokazuje się nam tabelka, gdzie na na czerwono są zaznaczeni Ci gracze, którzy nie wrzucili nam wisielców.
2NryGZg.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185620

Guest
Chyba coś szwankuje ten skrypt - mi na dzień dzisiejszy nie działa.
 

DeletedUser137384

Guest
Skrypt działa :)

Przed chwilą sprawdziłam go na Operze i śmiga.
 

DeletedUser137384

Guest
Robisz coś nie tak :)
Na chrome, ff i operze działa, sprawdziłam na wszystkich tych przeglądarkach.
 

DeletedUser187039

Guest
Czy skasujecie mi konto, jak w ramach tolerancyjności dla daltonistów mylących czerwony z zielonym, zmodyfikuję nieco ten skrypt w taki sposób, aby napisy były np. w kolorze radosnej tęczy?
 
Do góry