Wyniki wyszukiwania

  1. MoZielek

    Dyskusja

    No co, w końcu równo jest, 3 człony vs 17 xd
  2. MoZielek

    Dyskusja

    My wojska lubimy rozbijać na lewo i prawo to nawet nie chce nam się zmieniać z flagi rekrutacji, ale spac niestety dał flagę do szczęścia co równa się złamaniem naszej taktyki, tak więc rozbiórka nie przejdzie obok niego obojętnie.
  3. MoZielek

    P o t ę ż n a Analiza

    3:2
  4. MoZielek

    Dyskusja

    Bo jeśli to była akcja to po grze już chyba mają
  5. MoZielek

    Dyskusja

    Nie powiedziałbym akcja, bardziej chyba sprawdzenie czy gramy… akcja chyba dopiero będzie
  6. MoZielek

    Dyskusja

    Są dwie szkoły : Szkoła pierwsza - radni ściągający całego deffa do siebie Szkoła druga - radni wysyłający całego deffa od siebie
  7. MoZielek

    Dyskusja

    Nie mam pojęcia o co ci chodzi
  8. MoZielek

    Dyskusja

    Ty na niego offów nie wysyłałeś to jesteś niewinny, ciekawe po co były im te boty jak nawet klinów nie potrafili ustawić, żeby wszystkie wiochy wybronić
  9. MoZielek

    Dyskusja

    przebiłbyś blokadę, wystarczająco deffa by twoja wesoła brygada nie ściągnęła ratując swojego szefa
  10. MoZielek

    Dyskusja

    Wytrzyj łzy, dostałeś słusznego bana, my nie… wnioski są proste kto na odpale leci
  11. MoZielek

    Dyskusja

    Cv do zaniesienia, a co ?
  12. MoZielek

    Dyskusja

    Nie posypałeś się brokatem, a zabłysnąłeś
  13. MoZielek

    Dyskusja

    Lepiej na początku jak w trakcie, co ?
  14. MoZielek

    Dyskusja

    nie, ja gram sam
  15. MoZielek

    Dyskusja

    podaj nazwy tych dobrych ekip, może się zgłoszę, ktoś mnie nauczy grać tak... bo okazało się, że nie można wysyłać na 1 sekundę ataków, bo to znaczy, że bota się ma
  16. MoZielek

    Dyskusja

    u nas nie pójdą proste kreski, bo na wszystkich mam kłódkę i już lecą pierwsze karety
  17. MoZielek

    Dyskusja

    Jak nie potraficie liczyć to jest to prawie 2 minuty odstępu czasowego, prawie bo 6 sekund brakuje do 2 minut jakbyście dalej nie ufali
  18. MoZielek

    Dyskusja

    2024-04-04 23:09:39 - 23:09:39 2024-04-04 23:11:33 - 23:11:33 Super ta sama odległość, polecam... jak nie ufasz odległościom podanym, przyłóż linijkę do monitora. Pozdrawiam cieplutko ze słonecznej Polski
  19. MoZielek

    Dyskusja

    Obliczcie sobie położenie, nie zostały wysłane w tym samym czasie nawet, więc nie wiem co wy kminicie zawodnicy z przeciwnej
  20. MoZielek

    Dyskusja

    Ale co wy płaczecie, jak to na inne wioski poszło
Do góry