Wyniki wyszukiwania

  1. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakieś staty Witam-TI? Bo widzę, że TI ostro wjechało, wioska przy wiosce poprzejmowali Witaczy. :)
  2. IKS DE

    Najlepszy Memiarz świata 200. Tylko MEMY!

    kontekst: zbliżająca się pierwsza akcja SPEED na Witam
  3. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pierwsza akcja SPEED na Witam nadchodzi wielkimi krokami :D
  4. IKS DE

    Mapa frontów

    .
  5. IKS DE

    Mapa frontów

    AKTUALIZACJA 29.04 czerwony - jest walka zielony - brak walki (polecam klik + przybliżenie) Zmiany od ostatniej mapki: - BCM weszło w skład A.P.K - DUDU weszło w skład TI - znikają z mapy frontów plemiona: HELL, BAN, D!, TE, Cigane - pojawiają się na mapie frontów: IT, PW Uwaga! Mapka...
  6. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    stan na godzinę 17:00: WYGI vs SPEED 5:7 (WYGI miały dziś akcję na SPEED jakby co) RA:RO 1:2,4 (i rośnie na korzyść SPEED)
  7. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak teraz do nas wskoczysz, to będziesz mieć front w każdą stronę, dawaj <3 Chociaż pewnie masz tam niedokończone sprawy a la łykanie wsi z rozbiórek. A tych ostatnio wam coś nie ubywa, także rozumiem tą zwłokę :)
  8. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Właśnie, @kamis!!!, chociaż trochę RA weź nabij na tych darmach, bo taki pushing, że aż razi w oczy. :/
  9. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A to weź na przyszłość pisz mi zawczasu które wioski z rozbiórek przejmujesz, ok? Albo zaklepuj mi po jednej, bo kurde szybko schodzą. :/
  10. IKS DE

    Mapa frontów

    Może i bijecie, ale barby. Chciałem machnąć czerwoną, ale sprawdziłem przejęcia za zeszły tydzień i jest tyle co nic (zresztą licząc od zawsze też). Strona: 1: Plemiona: DUDU, Z-DUDU Strona: 2: Plemiona: [OB], [OB.], [OB!], GoT! Timeframe: Ostatni tydzień Przejęcia : Strona 1: 1 Strona 2: 0...
  11. IKS DE

    Mapa frontów

    AKTUALIZACJA 15.04 czerwony - jest walka zielony - brak walki (polecam klik + przybliżenie) Zmiany w tym tygodniu: - Plemiona OTS i 300 (LAS) praktycznie całkowicie zniknęły z mapy. Ich podpisy jeszcze zostawiłem, żeby nie zapomnieć, na kim ich sąsiedzi zrobili masę. - WNH (dawniej Dance)...
  12. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Klasyk wybrał dziś przemoc i jednym prostym ruchem stworzyli sobie front z eNkami [ZOBACZ JAK]
  13. IKS DE

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio przy kolejnej aktualizacji uwzględnij proszę plemię Cigane. Specjalnie ukrywają swój potencjał, trzymając w plemieniu pokonanych graczy 200-punkowych. A gdyby wziąć pod uwagę tylko tych 10 aktywnych, to w twoim rankingu wypadają na 7. miejscu, przed Wygami. :)
  14. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O, czyli Witam zaczęło grać na poważnie :D
  15. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chyba akcja przełożona na czas nieokreślony, bo bronili offami i na ataki już zabrakło :rolleyes: SPEETAM xD
  16. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I to ustawia z nich nowy front 20+ pól od obecnego. Tylko czy zdąży ustawić zanim tam dojdziemy :rolleyes:
  17. IKS DE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Koalicja południowa to te plemiona, w których frontowcy wstają w południe. Nie mylić z koalicją popołudniową.
  18. IKS DE

    Mapa frontów

    A to przepraszam, ewidentnie się rozpędziłem na granicy z Lasem.
  19. IKS DE

    Mapa frontów

    @Świetlisty Władca, jakie konkretnie? Zaraz je też mogę poprawić
  20. IKS DE

    Mapa frontów

    Jest rzemieślnicza, sam ręcznie szlaczki malowałem. Słuszna uwaga. Naniosłem poprawkę.
Do góry