Wyniki wyszukiwania

  1. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To po cholerę chwalisz się lewatywa ?? No Pantofelek ...
  2. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mogłeś zrobić zdjęcie jak miałeś ciało obce w odbycie, napewno byś był na długi czas top FO, a na tym ci chyba najbardziej zależy...
  3. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty dalej nie rozumiesz... Kto normalny chwali się przed obcymi ludźmi na forum że miał dziś lewatywę i jest "czysto".... To jest to o czym wcześniej pisałem, ty poza fo nie masz życia, jedyne co cię w życiu cieszy to pisanie tutaj ....
  4. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skutecznie to ci dzisiaj odbyt wyczyścili....
  5. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W sumie mógłbyś zmienić nick na yellow snow... Dużo osób mówi że zimą lubisz taki śnieg podjadać
  6. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty naprawdę jesteś słabszy od pantofelka.... Co ma aktualna sytuacja Witam na świecie ?? Walczą, bardzo dobrze się trzymają... Jakby ci to wytłumaczyć najprostszym sposobem, żebyś mógł zrozumieć... Ekipa z Witam nie potrzebuje takiego śmiesznego rzecznika "prasowego" jakim jest twoja osoba, bo...
  7. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pewnie że nie masz nic wspólnego, bo nikt tam cię nie chce. Po co komu gość którego Barba 23p potrafi zniszczyć. A to że jesteś poniżej poziomu pantofelka, znowu potwierdzasz bo jak mówisz te 500 stron wstecz to byś, swoją dmuchana lalkę oddał żeby być w barwach Witam
  8. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pfff jeżeli twierdzisz że ja mam problem z rozumem, to w twoim przypadku pantofelek jest geniuszem
  9. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak się zastanawiam, ile gracze Witam tracą w opinii innych, przez pryzmat sracka... Niby chce im robić reklamę, ale bardziej im szkodzi swoimi wypocinami, niż pomaga
  10. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widocznie dawny mamuś plemion, sam musi być czymś umoczony skoro tak szybko zmienia decyzje ....
  11. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No a jak, żeby nowe światy nie kończymy się na 5k graczy to bądźmy łaskawi ....
  12. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A gdzie twoje wioski ? Czyżby nie w APK ?? XD
  13. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Eee to jeszcze możesz poszaleć
  14. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uważaj bo suczka.pl zaraz Cię zgłosi za obraźliwe słownictwo ...
  15. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gdybyś zobaczył ile tego po forach lata, jeszcze w oryginalnym zdjęciu w czapce i niebieskiej koszulce
  16. Preceptor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie rusza mnie to ...
  17. Preceptor

    1000 powodów, by nienawidzić APK

    A to że oklep dostałeś i nie potrafisz się z tym pogodzić to już Twój problem... Sam bana za coś dostałeś hahah
  18. Preceptor

    1000 powodów, by nienawidzić APK

    Szkoda komentować .... Typ wyrazie ma jakiś kompleksy... Ja jakoś do Witam nie mam żadnych ale więc po co mi taką nazwą wioski...
  19. Preceptor

    1000 powodów, by nienawidzić APK

    Nie mam 5 lat jak Stefany czy inne tego typu twory, żeby tracąc wioski wrzuca takie syfy w nazwę a później pisać że takie nazwy wioskę ktoś wrzuca ....
  20. Preceptor

    1000 powodów, by nienawidzić APK

    Proszę Cię ... Robicie sami syf a później takie coś wrzucacie... Kto miał taką nazwę to miał ...
Do góry