Wyniki wyszukiwania

  1. Którą opcję zmian 'mety' gry uważasz za najbardziej obiecującą?

    @Fabcio mentalności ludzi już nie zmienisz i nieważne co wymyślisz to będą luki, które "elita" perfidnie wykorzysta. Niestety ludzie w tej grze to są dzbany i inne odklejeńce i nieważne co wymyślisz to zawsze znajdą powód by coś odwalić. Ta gra już za daleko zaszła na jakieś gruntowne zmiany i...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie, ponieważ konto w grze mam dalej aktywne i nie było co przekazać.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież nikt na wstępie nie napisze, że ma bota. Wręcz przeciwnie. Dobrze, że żaden ze zbanowanych nie zarzekał się na matkę czy coś. A gdyby plemię wiedziało to by i tak plotka wyciekła ;p
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bociarze dostali bana. Co tu więcej drążyć? xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    -3 Przecież to niemożliwe, aby można było siedzieć na zascie zablokowanego konta. Jak masz bana to możesz wejść na inne konto, ale jak masz bana to już ktoś do ciebie na konto nie może wejść
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale skąd ja mam wiedzieć co ludzie w przeglądarce mają? Gdyby to było coś co wrzuciłem na forum lub discorda i kazał z tego korzystać to bym przeprosił. A że niektórzy nie mają rączek to już inna sprawa. Kto dostał bana to sobie zweryfikujecie i sobie ich ścigajcie a nie mnie
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tzn na pewno jeden przypadek jest ciekawy, bo jedna osoba bana dostała za boty a od pół roku komputera nie uruchamiała xd a reszta to cóż, niech się tłumaczy
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale co to zmienia? Jeżeli Ares/BCM obstawiło Wam 20 wsi po 2 zagrody deffa to nadal macie u siebie zaoszczędzone 40 zagród, które możecie rozdysponować gdzie indziej + więcej gniazd ustawić na odbitki. Gdyby ten deff nie poleciał to pewnie byście obstawili fejk grube, a na pewno część i obrona...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    "w jednym miejscu", a front jest dalej szeroki. Nie uważasz chyba, że zdjęcie Wam 2 graczy co od początku linie ustawiali nie jest w pewnym stopniu rozbiciem? Nie mniej graty obrony dla APK. Pierwszy raz od czterech światów Witam odbiło się od murów, więc gratulacje tym bardziej. Proszę jednak...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no, dwie osoby xd z czego jednej u nas nie chcieliśmy
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ruszyliśmy w 4 niepełne człony, niestety plemię @Warzywa z obrzeży ruszyło na 7 + 2 człony darm + 2 członowe plemię Katalona co z nimi grał to trzeba było wyrównać "jakoś" dysproporcje. Na 158 ruszyliśmy w 1,5 członu, gdzie jednak rzuciło nas w masówkę i pomimo wygranej walki to świat...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    My jak robiliśmy akcje burząca tam tydzień temu to ani my, ani nawet Wy nic nie pisaliście xd Typowa akcja burząca, celem było nie przejęcia a po prostu osłabienie kolejnej akcji. Nie bez powodu walneliscie w rejon, gdzie Wam trochę front pękł. Zatem efekty Waszej akcji będą pewnie widoczne na...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Raczej efekty tej akcji oceni nasza kolejna akcja, bo teraz burzenie wleciało. Tutaj szału nie będzie, ale jedni będą sobie konia bić do 0 przejęć (na to się zapowiada), a drudzy RA:RO xd
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    https://pl.twstats.com/pl200/index.php?page=player&id=698928294&utm_source=pl&utm_medium=player&utm_campaign=dsref https://pl.twstats.com/pl200/index.php?page=player&id=848927318&utm_source=pl&utm_medium=player&utm_campaign=dsref ci pewnie z chęcią będą klepać te barby żeby odrobić straty
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie zapominajmy, że wbił kosę na 101 świecie
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mnie tylko zastanawia jedno. Witam napisze ile wsi na akcji wpadło, a potem wchodzą typy z APK i krzyczą, że to i tak nic, bo APK barby wcina - bo przecież Witam też tego nie robi, Witam teraz zostało bez barbek xd Czuje się jakby była rozmowa o meczu Polska-Walia, a potem ktoś wpada i krzyczy...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dokładnie. Napisałem swoje stanowisko, Witam jest zadowolone z akcji z powodu sieki deffa jaka nastąpiła w APK i przełamaniu w paru odcinkach ustawianego od początku gry frontu. Z akcji na akcji albo będzie coraz lepiej - bo mniej deffa i większe pole do bicia, albo coraz gorzej z powodu...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    konto na FO ma, można się go zapytać xd
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Compi 27.03. 07:10 Jak chcesz wskakujcie na moje wioski,tyko ju musicie wysyłać grubasów Pietrek z Sosnowca 27.03. 09:01 Za daleko póki co jesteś, musimy mobila pobudować w nowych wsiach "nie wiem ale się wypowiem"
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiadomo, że wbicie 1,5 RA:RO na pierwszej obronie, gdzie deff jest klepany od miesiąca to standardowy wynik. Z tego co pamiętam to na pierwszej obronie wbić 2+ nie powinno być większym problemem. Dalsze części pominę, więc możesz uznać, że masz rację. Na pewno trzeba pogratulować APK...
Do góry