Wyniki wyszukiwania

  1. Polanek

    Rozmowy o sytuacji na świecie 202

    Dawajcie tu bo Filipek walnął krechę i zaśmiecił cały dział a support w majówkę chyba popił :)
  2. Polanek

    DOM MAKLERSKI POLAN

    Zachęcam do zrzeszania się tzw. farmerów PP. Kurs zdecydowanie za wysoki. Poczekajmy wszyscy aż wybiorą i się odkujemy...
  3. Polanek

    STEFANY CZARUJĄ

    A dziś w programie...
  4. Polanek

    Kronika Świata 200

    Panowie nie śpimy tylko lecimy. Wiem, że dopinacie dyplo, ale ruchy. Można już 1 wpisy robić ;/
  5. Polanek

    Piątek- tygodnia koniec i początek

    Krótko i na temat. Co pijecie Panowie?
  6. Polanek

    SUBIEKTYWNA KRONIKA WOJSREN

    Hej przyjaciele i wrogowie plemienia WojSen! Oto I część kroniki poświęcona naszym zwycięstwom na świecie 196. Ale najpierw krótka retrospekcja... Świat 194, za siedmioma członami, za siedemdziesięcioma darmami, za siedemsetką graczy koalicji RAFAŁY, DYKTATORZY, STEFANY itd. pojawiliśmy się...
  7. Polanek

    KRONIKA ŚWIATA 194

    *Zrobiłem ten temat bo mi się nudziło i czekam aż wszyscy zaczną obrzucać się błotem DZIEŃ 25: *duża sraka, praktycznie same masówki (ciekawie kiedy wywalą się na ryj) TOP WOJNY: *statystyki mogą nie być dokładne ze względu na wyrzucanie graczy przed utratą wiosek (chujowe zachowanie)...
  8. Polanek

    KSIĘGA CHAMÓW

    Szanowni Gracze Plemion! Na przestrzeni ostatnich dni zauważyłem, że poziom debaty na forum drastycznie spadł-niektórzy spośród nas zapominają o kulturze osobistej oraz granicach dobrego smaku. Zdecydowałem się temu przeciwdziałać i powołać do życia KSIĘGĘ CHAMÓW, która będzie zawierać nicki...
Do góry