Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Masz jakieś słabe info, bo z tego co ja wiem, to chcą zrzec się blachy na rzecz TRD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To ja trochę dorzucę chrustu do tego ogniska. Myślicie, że Rohan, będzie czekał na ten twór, żeby rozegrać świat 50 na 50? Czy pójdą rozpędzeni dalej i zakończą świat przed świętami? Rohan jest teraz w gazie i zatrzymanie frontowców mogłoby być trochę ryzykowane i zniechęcić ich do dalszej gry...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Aż nie mogę się powstrzymać, żeby doprecyzować :D Masz rację, zassałeś deffa do diód, a że byłeś z nami wymieszany, to prawie w każdej wiosce musieliśmy przebijać się przeż Stefańskiego deffa, no chyba, że zaczniesz przekonywać, że 10mln RO nabiłeś mobilem. A ponadto jesteś jak hydra i na...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Pół żartem, pół serio
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie będę usprawiedliwiać pozostałych użytkowników, jednak jako moderator forum powinieneś świecić przykładem i doskonale zdawać sobie sprawę z tematu dyskusji, która jak sama nazwa wskazuje powinna dotyczyć s190... Zachowajcie chociaż pozory profesjonalizmu i tego, że potraficie czytać...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Popytaj wśród swoich to się dowiesz za co dostał bana :) Podpowiem jedynie, że nie za boty, skrypty i nie zyskał żadnej przewagi. Tak chcieliście z nim wygrać? Wasz wybór, ale moim oczywiście subiektywnym zdaniem trochę słabo, ale to Wasz wybór. Pisząc "Wasz" mam na myśli gracza, który jest w...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Czemu jesteście tacy niemili dla P0ganina? Przecież jak na jego standardy, to on naprawdę jest grzeczny
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Kosa kosą, były są i będą, sojusze mają swoje wady i zalety. Trudno! . Nie mogę się jednak powstrzymać, żeby nie odnieść się do Twoich wypocin ;) Zarzucacie Elicie, że traktowała Was jak mięso armatnie, że zostaliście bez wsparcia, że chcieli wyciągnąć wybranych graczy, że chcieli Was rozebrać...
Do góry