Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mirek jak tam wczorajsza akcja? Tez sie nie przyznajesz do niej? :P
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chlop co sobie ubzdural, ze go skosowalem xd Nigd nawet kolegami nie bylismy :(
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mirek ale przestan robic z siebie wiekszego idiote niz jestes xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    na 26 offow zburzyliscie mi jakies 5 poziomow murku, racja tez bym sie nie przyznawal, ze byla akcja xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam wczorajsza wasza akcja? Ile na minus jestescie? :cool:
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    ciekawe czy ten swiat bedzie ciekawszy niz 192 :cool:
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Chlopaki bo cos mnie ominelo.. Gdzie ten wielki zapowiadany projekt pana 5125? Cos nie pyklo i uciekl? Bo to tak w jego stylu wsm :eek:
  8. PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    Ty idz tam swojego projektu na 196 pilnuj lepiej <luzik>
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Ale ja sie nie denerwuje haha, to tylko gra i gram dla zabawy bez spiny mordka
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    blagam nie pograzaj sie juz <rotfl> My wyjdziemy z twarza z tego swiata a ty? Jako sprzedajny smiec bez honoru i tyle, ktory w dodatku nie poradzil sobie w roli dowodcy potem w roli KO, a na koniec spierdolil xd Omenek potrafil napisac i powiedziec jaki ma plan i za to go szanuje, a do ciebie...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Dziwna sprawa.. kret sie wypowiada cos o spierdoleniu :eek: Rekrutowanie wyrzutkow z hell? Mowisz o tej jednej osobie tak? <rotfl> Jedynym wyrzutkiem jakiego zrekrutowalismy to byles ty co okazalo sie najgorsza decyzja na tym swiecie. Wiec no, parodia i porazka jest twoja osoba. Wole dostac...
Do góry