Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Najpierw płaczki bez rączek proszą o tworzenie koalicji na mniam, a teraz jak miesiąc budują domki chcą dołączyć bohatersko do wojny przeciwko wielkim Galą. HA TFU na Was i Wasze ambicje rekrutowania wszystkiego w okolicy aby tylko przeżyć kilka dni więcej. Marionetki musiały Wam pomóc aby nie...
  3. Dyskusja świata 188

    Ładne burzenie, ale co Wam zrobiłem, że na to zasłużyłem to nie wiem <beczy><beczy><beczy>
  4. Dyskusja świata 188

    Ja tam bardziej podejrzewam, że zaczniemy dostawać od BADGE i Szale będzie siedziało u Nas na kontach ;]
  5. Dyskusja świata 188

    Też nie mówiłem, że grasz na botach, bo wbrew zdziwieniu wszytki powie, że dobrze wiem, że nie grasz, bo biłem się z Tobą na froncie. Ja obecnie nie miałem styczności z botami i nie wypowiadam się, ale chodzi mi, że ty jesteś bardziej sezonowcem Ciebie raczej co jakiś czas można zobaczyć...
  6. Dyskusja świata 188

    No akurat nie najwięcej i też nigdy np. ja nie dostałem bana za bota/skrypty. Nie rób z siebie kozaka, bo znowu też grasz co jakiś czas a wiele nicków od s100 gra ciągle.
  7. Dyskusja świata 188

    Beka z szali, nie mogą grać na botach, bo Blejko Król ich pilnuje, a ja sobie raz na dzień wrzucę bota i wszystko śmiga samo.
  8. Dyskusja świata 188

    Witam, chłop wbija na rejony Strona: 1: Plemiona: NM1, NM3 Strona: 2: Plemiona: GRZYB1, GRZYB2, GRZYB3 Timeframe: 03/07/2023 00:00:00do03/07/2023 18:53:09 Wszystkie przejęcia: Strona 1: 27 Strona 2: 55 Różnica: 28 Przejęcia : Strona 1: 15 Strona 2: 11 Różnica: 4 Wartość punktowa...
Do góry