Wyniki wyszukiwania

  1. TOP 2 Mapownik Plemion

    Węgrów czeka wywóz do LASu i tyle ich widzieli, tyle z naszej polskiej gościnności psia ich mać
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I teraz ta cofka +/- 20ms od 0000 ma sens :)
  3. Dyskusja świata 188

    Warto ten post zapisać, może kiedyś będzie mógł go Jorguda wykopać :) Grosz do grosza i będzie kokosza
  4. Dyskusja świata 188

    Wzięli przykład z rapsów Badge. "Nam def niepotrzebny, nam koordynator zbędny" jakoś tak to szło :)
  5. Dyskusja świata 188

    Że powtórzę, żadnej akcji nie było. Akcje wymyślicie wy Szaliki. Myśmy tylko wysłali wojsko na rozbicie bo już stare było i trzeba nowych rekrutów zaciągnąć do wojska :)
  6. Dyskusja świata 188

    Zakłamujesz rzeczywistość, OC faktycznie długo się trzymało ale nie dlatego, że tak dobrze się bronili tylko dlatego, że mieli 90% wiosek defensywnych, szybko usiedli na niskich moralach, nie było obniżki cen monet i grubych było zdecydowanie mniej. Co ja pierdole, w ogóle nie było grubych, w...
  7. Dyskusja świata 188

    Polecam mimo wszystko więcej szacunku dla przeciwnika. Jeśli wygracie to zawsze lepiej wygląda jeśli przeciwnik był na poziomie, a w przypadku porażki z klaunem to na kogo wy wyjdziecie?
  8. Dyskusja świata 188

    Macie rozmach ale raz mi burzenia wystarczyło, tym razem od razu widziałem co się święci, mieszkańcy zadowoleni, jeszcze jakiś czas huta w wiosce będzie stała :)
  9. Dyskusja świata 188

    Zasypałem wejście, od dziś niech ludzie we wsi zapomną co to takiego, musi im wystarczyć drewno i glina ;)
  10. Dyskusja świata 188

    Jeśli to odnosi się też do mnie to nie sądzę żebym panikował, po prostu napisałem, że jestem rozczarowany jeśli to prawda, a z tego co słyszałem to tam jest niezły warzywniak więc jest to jak najbardziej prawdopodobne. To, że będą Szale na zastach to jest pewne ale myślałem że może na drugą...
  11. Dyskusja świata 188

    Może chcesz na poniedziałek na akcje Szali? Pojechałbym sobie na ryby :) A tak serio to jeśli piszesz poważnie to trochę jestem rozczarowany, tyle gadania jak to Badge chce walczyć, jacy tam są zajebiści gracze a z nas warzywa co tylko po nich dobili OC, a tu nawet jeszcze fejki nie wyszły a...
  12. Dyskusja świata 188

    A mnie się akcja Szali podobała, myślę, że nie ma nic złego w pogratulowaniu przeciwnikowi więc gratuluję, fajny pomysł,super zaangażowanie. Chciałbym wierzyć, że wszystko słane z ręki ale jakoś nie mogę, że przez ostatnie dwa dni sporo siedziałem i klinowalem to widać było ładnie kto...
  13. Dyskusja świata 188

    Słabo najebany skoro da się zrozumieć co napisał. Każdy ma swoje za uszami, po chuj ta nagonka jak samemu nie jest się bez winy, to tylko gra :)
  14. Dyskusja świata 188

    Już sobie dawno darowałem, grajcie sobie na czym tylko chcecie
  15. Dyskusja świata 188

    Wszędzie widzicie boty tylko nie u siebie. No tak, zapomniałem, że kilka ataków co 1ms to z ręki ;)
  16. Dyskusja świata 188

    Rozkrece się dopiero jak będę Cię przejmował, polecam kupić maść na ból dupy
  17. Dyskusja świata 188

    Beka jak chuj, nie ma jak to pisać pierdoły do przeciwników a potem zglaszac ich do administracji :)
  18. Dyskusja świata 188

    Bierz połowę swoich leków bo ewidentnie masz źle dobrane dawki. Oczywiście, że ślę karety, skoro jestem atakowany to na co mam czekać? Miałem nic nie wrzucać ale dla Ciebie zrobię jednak wyjątek, mijasz się z prawdą na każdym kroku, chciałeś zostawić swoich ale Badge was nie chciało i tyle...
  19. Dyskusja świata 188

    Pierdolenie? To są fakty, mogę wrzucić screena ale po co? Przekonam tym kogokolwiek? Wątpię a wy i tak wszystkiemu zaprzeczycie :)
  20. Dyskusja świata 188

    Aż musiałem założyć konto by Ci odpowiedzieć, teoretycznie mógłbym to olać tak jak olałem bluzgi na PW w grze ale wyciągnąłeś rozsądniejsze argumenty do tego publicznie więc odpiszę. Zaczynając powiem Ci, że rada OC chciała przejść w 10/15 "ogarniętych" osób do Badge zostawiając resztę samą...
Do góry