Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    No cóż.... dziękuję wszystkim za grę. Ponownie gratuluję zwycięzcom, dobra gra. Dobre zarządzanie i organizacja plemion. Zasłużone zwycięstwo! Gratuluję tym co przetrwali do końca z INC, naprawdę możecie być z siebie dumni. Nie czas na gorzkie słowa ale projekt podobny do INC rozpoczął grę na...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    oj nie będę nawet przypominał kto zaczął zachowywać się jak wsiur, wrzucać wulgaryzmy, teksty poniżej jakiegokolwiek normalnego poziomu itd. bo mam na was wyjebane :D
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    spierdalaj xd ps. sprzedajna menda będzie mnie uczyć moralności xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dziękuję za wszystkie prezenty w tym szczególnym dla mnie dniu :) @skowron Tobie też! :) Zawsze to weselej na tym już nudnym i skończonym świecie :) Przy okazji przeglądając ignorowanych zobaczyłem że bocian to rzeczywiście pedał XD bocian: ""Jak się dławiłeś moimi jajami to Ci to nie...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    ale mnie nic nie piecze i rucham tylko żonę ;) odejdę kiedy JA będę chciał i odchodzę tak jak chciałem JA ;) ps. "niektórzy nie mogą przez nas zasnąć XD ale megalomania :) śnię o Tobie po nocach XD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    to czy myślisz że to moje czy nie moje zmartwienie to nie powinno być twoje zmartwienie ;) w ogóle co to za pierdolenie takie ;) odzywam się grzecznie to grzecznie odpowiadaj a nie jakieś pierdoły o nie moich zmartwieniach ;)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    dobra, wróciłem z dłuuugieeego wyjazdu i patrzę na świecie niewiele się zmienia. bocian dalej pedał. JN powoli coraz więcej wiosek przejmuje.... Do wakacji będzie koniec? Brawo TenZły!! Ten to ma charakter!
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    weźcie się już tutaj nie roztkliwiajcie. byliśmy gorsi i przegraliśmy. ps. bocian to i tak pedał xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    to co? jutro trochę graczy straci szansę na blachę :) w zasadzie dawno już ich nie mieli ale się łudzili xd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Zdrowych, radosnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia wam wszystkim życzę! Niech gra przynosi wam przyjemność i odrobinę zapomnienia w tym durnym realnym świecie :) Ps. Życzenia nie dla tych co w Wigilię atakowali ;) Sczeźnijcie w piekle, w jakim niewątpliwie jesteście, nie mając życia...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Aha. Bo jak wy obstawiacie wioski to fajnie ale jak ja to niefajnie :) ale to już słyszałem :) Ale tak się spytam Toshaka, jak Ty w ogóle próbujesz cokolwiek być ironiczny wobec mnie? :) Byłeś zdecydowanie jednym z najgorszych graczy z JN (tych których kojarzę). Trochę na możliwość ironii sobie...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    No to wygląda na to że niechcący zapiszę się w historii tego świata :) Jako pierwszy przekroczyłem zdecydowanie 100mln w obronie, a potencjał jest na może nawet 150 mln w najbliższym czasie! (przy minimalnym przyroście RA atakujących!) Moje wcześniejsze konta INNO pokasowało, ale gdy kiedyś...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    trzeba być naprawdę debilem aby - pieprzyć ciągle o jakichś marzycielach - sugerować mi że jestem jakimś marzycielem ja wiem że jesteś pojebany bo prezentowałeś to na tym forum, ale nie sądziłem że te granice niedorozwoju są tak przesunięte. ps. niepotrzebnie cię odblokowywałem bo to kopanie...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    debil
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dla niektórych wartki strumień, dla innych rwąca rzeka a dla jeszcze innych smark z nosa. Aczkolwiek patrząc na to co się dzieje to tak rok można by się jeszcze bawić :D ps. wydaje mi się że gdzieś też coś pisałeś ;P pss... i o jakim przejmowaniu Ty mówisz? Że moich wsi? :D W zasadzie nie było...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Do zoo czasami też chodzimy pooglądać małpy, nie znaczy to że nimi jesteśmy ;) Tak przy okazji ;) niektórzy wasi gracze do mnie piszą że dostaniemy wpierdol, teraz to nam pokażą.. XD świat jest skończony, my przegraliśmy. Wszystkie moje/nasze wioski pewnie prędzej czy później trafią do was...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    wiedziałem że byłem wśród gejów XD
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    spierdalaj
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    to czyjego on wali?!
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    dokładnie, więcej nie potrzeba :) a osoby bez życia prywatnego, które w plemionach odnajdują sens życia, muszą też przecież mieć odrobinę przyjemności z gry :) Napierdalaj Hwastu! :D
Do góry