Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nic dziwnego. Idą na majstra. Choć ostatnio coś ich zaczął parzyć potencjalny majster na koniec sezonu. Patrz- wpadka z Cracovią. Ale może dociągną do końca:)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Kibic Legły i mój serdeczny przyjaciel. Może być? Taki kwit to nie byle co :p
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Bambika powiadasz? Znam takiego jednego co teraz na obrzeżowym froncie zaczął "niszczyć" wojsenów. Tu Rambo się nazywa. Skoro przełamałeś front i teraz pójdzie z górki to chyba się spotkamy na froncie za jakiś czas, co? Będziesz mnie miał najbliżej z graczy Ciszy. Tylko proszę, pchnij ten front...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No i od LEKARZA-dentysty. Spokojnie, nikt o tobie nie zapomniał! BTW jest głupia sprawa Bambo...w jakie dni ty przyjmujesz? Bo jebie mi spod ósemki. Poratujesz tym cementem, który mieszasz na plomby? Spokojnie, termin dogramy. Nie będziesz mi musiał robić zębów w bonusie nocnym. Nie...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    A czy ja ci tu gdzieś zabraniałem się wypowiadać? Kolejny ma problem czytać ze zrozumieniem? xd
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przecież to ty jesteś...chłopem na tym FO xd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przyjaciół szukasz? Oceniaj swoich forfunów. Co, już tacy mocni nie jesteście? Kiedy pchasz ten obiecany front? Wojsenami się zasłania gówniak co cement na plomby miesza i nazywa się lekarzem-dentystą xd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czytałeś idioto co napisałem? I wcześniejszą wiadomość Polanka? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Szkoda, że stary jak cię robił to nie było tabletki po, bo twoja matka ewidentnie powinna ją wtedy wziąć, pecie.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ale co chciałbyś, żebym Ci napisał? Przecież do finału daleko. I nasz wróg stoi i wasz tak samo. Także, ciężko prorokować jak bedzie. Ale załóżmy, że my na was w finale byśmy grali to wszystko może się zdarzyć. Niech wygra lepsza ekipa. Tu nie ma co poddymiać w tym temacie, skoro 4 ekipy dalej...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ale "wUC" to potężne pride. Kd też. Zresztą nevermind. Bardziej mi chodziło o pozoranta Darkena.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Małe sprostowanie. Upadłym prajdowcem jestem na przykład ja, bo jestem z tego członu, który atakowaliście, czyli mimo, że do mnie mieliście kawałek i byście chwilę się pobawili z przejęciami to jednak byłem waszym łupem wojennym, i moze bym się bronił z tydzień dłużej niż reszta. Ten człon...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Bo nas twój sojusznik nie atakuje wcale to na wsparciu nic nie mozna nabić xd Ale spokojnie. Oni zaraz padną to przyjdziemy po ciebie. Zobaczymy ile poszczekasz. Ps. Za to ty grasz na "froncie" jak to nazywasz i co zrobiłeś? Miałeś składać wojsena za wojsenem, a na razie to oni się składają...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Właśnie przyszła wiosna, pajacu.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Chyba ze śmiechu xD
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Lepiej. To ta sama osoba. 5125 pisał, że będzie prześladował WojSen do końca świata i jeden dzień dłużej. Bambo odgrażał się w podobny sposób. 5125 skasował się na koniec listopada. Bambo ruszył na obrzeżach w grudniu. Obaj to farmazoniarze i typy co nawijają ludziom makaron na uszy. Każdy z...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    O nic. Tak naprawdę nic do ciebie nie mam. Ale skoro Guacamole mnie zaczepia, inni lajkują jego post to znaczy, że podzielają jego opinię to uważam, że też mogę kogoś zaczepić. I tyle. Przecież to FO. Niech będą lekkie dymy. Nikt tego na poważnie nie bierze. Chociaż coś się dzieje. A akurat o...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Poczekam cierpliwie na ciebie i twojego potężnego coopa przy okazji frontu z wami. Tylko nie rzucajcie kontem po jednej akcji. Twój coop ma do tego tendencje. A nie sorry, nawet nie po jednej akcji, a przed. Także utkaj i zajmij się funami, bo jeśli siedzisz tam na froncie to zacznij go w końcu...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Że co będzie robił? Nie szalej, kolego! On oleje obronę i po akcji napisze, że tylko bambiki atakują w święto, kiedy Bambo zajada święconkę i pucuje przy tym zającowi jajo :p
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ciekawe czy Maxi oddał swojemu coopowi- Sebie te 300 złotych, które pożyczył xD ehhh to były czasy. Każdy dojeżdżał Maxiego jak burą sukę... ...dlatego dobrze, że mamy teraz "zamiennik" w postaci Bambo, bo można dalej praktykować tak zwane dojeżdżanie ameby.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Niby wyedukowany i wykształcony Doktor House od zębów, a jednak sarkazmu nie wyłapał. A ty jesteś w gabinecie dentystycznym "tą panią co zawsze robi mieszankę na plombę" czy prawdziwym "lekarzem-dentystą"? xD
Do góry