Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Wszystko fajnie spoko,nie ubliżam Wam,bo zawsze uważałem Was za dobrych graczy,bo miałem z Wami styczność na froncie, ale nasze akcje robione w Waszą strone to były gówno nie akcje,każdy o tym wie, nie bylo chyba wioski co dostala min 10 rozakow na dzien akcji, dopiero gdy ruszylismy na blacki...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Wszystkie trzy od wrogów :D
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    UWAGA KUWEJT STWORZYŁ POTWORA
  4. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Zapomniałeś o Judaszu czy co? XD
  5. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Co Wy cały czas gadacie, że XMASY tu świat już wygrały/wygrają ? Do pokonania zostało wielkie KM, które niczym EZY po każdym laniu powstawały silniejsze. Świat się dopiero rozkręca, jeszcze wszystko się może wywrócić do góry nogami.. Osobiście przykro mi, że blacki tak szybko się poddały...
  6. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Wbijaj do mnie, Judasza mam na kratkę obok, to będziesz mógł go lać
  7. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    A ja od początku mówię, że świat wygrają EZY. Kiedyś się śmiali,teraz gacie pełne mają hehe Blacki padają,my lecimy w sam środek plemion x-mas i ezow i oni nas walą z obu stron i zwycięsko z tego starcia wychodzą EZY. Oto głos rozsądku KM, pozdrawiam i miłego weekendu!
  8. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Długo się rozkręcacie xd Od kilku miesięcy bijecie i chyba coraz słabiej,zamiast coraz lepiej;p Moge podeslac wam dziesiątki rapków waszych atakow full offem bez wiary xD Kity muszą być :cool:
  9. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jakoś nie odczuwamy waszych ataków. A co deffem bić nie można? W KM tylko ja kity wciskam ziom
  10. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Cieszą mnie wysokie morale wrogów, przynajmniej mam nadzieję trochę się z nami pobijecie, a nie rzucicie kontami, jak wylecimy z offensywa ;)
  11. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Możecie się kłócić latami,a i tak wszyscy wiedzą, że kumple wygrają świat po ciężkim finale z "EZami"
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiem co to za plemię ''Incognito 3D! '', ale zapamiętajcie je, bo jeszcze będzie o nim głośno. Pozdrawiam Świry
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziwne, że taki plemnik jak Ty wygrał wyścig
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dla ludzi pokroju jego inteligencji to tak
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Punkty na tym etapie mają takie znaczenie jak wypociny blacka na forum
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Nie obrażając Cię ale nie powinieneś w ogóle sie wypowiadać się w tym temacie, bo sam jakoś spektakularnie nie grasz xd
  17. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Black zabroniłeś Pacikowi dawac mi zapki do psów, to mozesz ogarniesz mi zapke do blackow? Będę wdzięczny Pozdro
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Halo co taka cisza,gdzie Black snów??
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Idź black wywiesić tęczowa flagę, może wtedy Twoi kumple,o Twojej "inteligencji" przyjdą z Tobą pogadać na równym poziomie.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jak można podawać rękę zdrajcy narodu? Wyżej wymienieni podali, bo są tacy sami. Nie dziwię się, że jest u Nas jak jest, patrząc po Twoich wpisach to przyszłość Polski jest skazana na porażkę, biorąc pod uwagę, żeby głosujesz tak jak 60% społeczeństwa.
Do góry