Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie jesteś jedyny, bo ja też nie mam
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A mi by było wstyd grać z ludżmi, którzy łamią sojusze. Zostaliście z tymi ludźmi, więc widać Wam to nie przeszkadza. Jesteście współwinni tych zagrań. Nikt Was w plemieniu na siłę nie trzymał. Takimi zagrywkami nie zasłużyliście na jakąkolwiek blachę. Tu nikt nie będzie się chwalił taką blachą...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    RO I RW też nie dostaniecie, bo na koniec zrobimy niezły bunkier u wybranej osoby i będziemy atakować deffem i offami, żeby tylko nabić tej osobie RO świata, tak samo RW :) Macie jakieś dziwne marzenia :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ej Kosy co z Wami się dzieje? Dziś to przeszliście juz samych siebie. Macie mniej dziś pokonanych w RO niż my w RA w statach wojny.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tak pisali, że Cię nie ma. Wiedziałeś od dawna, że idą offy, a z tego co sam pisałeś wolałeś iść się upić niż samemu konta bronić. Więc taki poważny gracz z Ciebie
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ty masz coś nie tak jednak z głową. O tych wsiach co pisałem, to jedna przejęta była dzień wcześniej, a ta co najbliżej mnie co poprawiłem. Była w tam tym momencie przejęta 35 minut wcześniej.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Pomyłka właśnie spojrzałem ponownie i jest o wiele bliżej, bo 2:24:19. Zapewne niedługo już będzie jeszcze bliżej. :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie przesadzaj, bo z tego co widzę grubasem mamy do siebie 4:07:29, to już jest rzut beretem jak to się mówi :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widzę właśnie podchodzisz pode mnie na froncie po darmach Adrianka. Niedługo zobaczymy co w trawie piszczy
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kang Hur teraz rozbiera Adrianka i podchodzi pod moje wioski. Całkiem mi się to podoba, zobaczymy czy taki mocny z niego gracz jak to pisał. Piękny rapek 251k ponad do RA
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Trochę statystyk od dnia akcji: Strona: 1: Plemiona: JoNeSs, DeSs, JOKERR, BeSs, InSa, NeSs, WKC Strona: 2: Plemiona: KoSa-N, KoSa-C, KoSa-W, KoSa S Timeframe: 04/03/2024 00:00:00do06/03/2024 23:59:59 Przejęcia : Strona 1: 510 Strona 2: 118 Różnica: 392 Wartość punktowa wszystkich...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Piękny rapek. Ponad 100k do RA :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Z tym wysyłaniem wojsk w sinądal Kosy mają racje, że jest za to ban. Jak tak było, że wywalili wojska komuś, to na pewno nie zrobili tego jak sami mieli zasta. Każdy stary gracz wie dobrze, jak można to skutecznie zrobić, bo nie takie cyrki się widziało na plemionach przez te lata gry.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mnie tam śmieszy to, jak sobie pojeździliscie po jego wioskach. Widać chłop nawet czasu nie mniał zadbać o zasta. Powiem szczerze, ze jak patrzyłem na te staty, to przyszło mi do głowy, ze się Wam podstawił, bo to co odwaliłto się w głowie nie mieści. Gratki za udaną akcję z Waszej strony
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A od kiedy jestem koło Was? Nie zapominaj, ze ja niedawno koło Was przeskoczyłem. Musiałem lecieć na cztery skoki, więc uważam, że to jest dobry wynik. Moja większość wioch jest daleko od Was, ale pracuję nad tym, żeby to poprawić.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    O czym Ty piszesz, jakie akcje? Sam sobie 2 razy wywaliłem offy na Was. Pierwszym razem 140 nie całe, a drugim 240 offów. Zostały wywalone, bo głupio było żeby stały w wiochach. Te 240 offów nabiło jednego z większych agresorów dnia na tym serwerze, bo prawie 1 milion. Zakrzez i Chytry Adrian...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kosa to dziś na kamień trafiła i sie stępiła :)
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ten świat już umarł i wszyscy w żąłobie :)
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Witam koleżankę z 187ś. Ja tam zawsze stanę w Twojej obronie :) Pozdrawiam
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widocznie to mobil współplemieńców i go nie szanuje, bo przecież u nich mobil się przelewa w wiochach ;)
Do góry