Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

    Za co mam przepraszać pp prostu pisze po imieniu
  2. Dyskusja świata 188

    Umarłem ale wróciłem potem znowu umarłem ale teraz zyje
  3. Dyskusja świata 188

    A ciebie ktoś jebany siurze pytał o zdanie w związku nim chyba do tych statystyk bd konia trzepał cała noc po widocznie tak szale słabo atakują że nie mam czego wspierać
  4. Dyskusja świata 188

    Powiedz mi ile wysyłasz sam ataków a ile wasze boty. Bo tylko ameby umysłowe graja na botach cieszyć się gra
  5. Dyskusja świata 188

    Skończ pierdolic bo się tego już czytać nie da wyżej srasz niż dupe masz najwiecej szczekacz a najmniej robisz więc sklej te jebane wary jebany lachociągu
  6. Dyskusja świata 188

  7. Dyskusja świata 188

    Nie wam tylko botom Bo Ty to możecie ojebac mi gale
  8. Dyskusja świata 188

    Disco słabe disco złe zaraz pował wjebie im
  9. Dyskusja świata 188

    A to nie jest wasz najwyższy poziom hmm
  10. Dyskusja świata 188

    Ju tu jeden był co szczękał że nas nie bedzie za tydzień i co już dawno jego plemię nie istnieje jak i on sam dlatego buda mi tam
  11. Dyskusja świata 188

    O kurde ale dymy blejko zluzuj majty jak nie masz roboty to idź na ryby a nie się wyzywasz w plemionach w sumie to chyba jedyni twoi koledzy
  12. Dyskusja świata 188

    No urlich masz rację disco jeszcze jakoś cipie ale śpiewają ciekim głosikiem
  13. Mapki i staty by Stuknięty

    Członów może i więcej ale lecicie w dół tylko dodatkowe człony was ratuja
  14. Mapki i staty by Stuknięty

    Lipton co powiesz na te statystyki?
  15. Dyskusja świata 188

    Ty skończony debilu bez rozumu i godności żeby a tfu jak można nie wybronić karty i pomyśleć że to nie atak jak przepraszam gruby idzie 8h wstając o 5 rano wszystki3 ataki wiedziałem co idzie
  16. Dyskusja świata 188

    A po 2 liptoenk masz zajebustych graczy że fake karety nawet klinuja
  17. Dyskusja świata 188

    Jak tam liptonek te twoje karety i ogromne offy dodajca pilnowanie akcji na 2 tyg wstawił bym raporty z wczoraj i twojej genialnej akcji na nas ale nie wiem czy byś to wytrzymał psychicznie
Do góry