Wyniki wyszukiwania

  1. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    dlatego mam zagrody zapelnione pod kurek, idioto
  2. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tik, tak, tik tak, to juz dziś. Pora odegrać się robercikowi za ukradzione wioski, z nawiązką. Mam nadzieje, że KND zdąrzyło go zalać defem, bo w te 6 dni pewnie offy na zapleczu sie juz odrobiły.
  3. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jeszcze jak
  4. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nigdy nie tlumaczylismy uchodźców z waszych plemion, ucieczką graczy UwU do Czempiona :)
  5. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Slovik na discord nas zbanował to tutaj musimy harcować
  6. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wiesz frustracja narasta, zwlaszcza w momentach w których jest ciężko. My po przejęciu Perki, jak Inchi się odpalił, też mieliśmy bardzo ciężki okres, wyczaił, że mamy puste wioski i zaczął burzyć, a my bez defa nie mieliśmy jak tego bronic. Różnica polega na tym, że gdy my mieliśmy ciężki...
  7. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Prawda jest taka, że gdyby w KND czy calej tej KOALICJI byla dobra organizacja, pomysł na grę, to: 1. Nikt by was nigdy nie skosował, bo kosy były tylko przez waszą marną (niestety) organizacje 2. Dawno nas na 197 nie powinno być, bo mieliście dwukrotnie większy potencjał, mogliście nas...
  8. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie no pieniacz. Szanujmy sie. Jak gosc siedzi na publicznym discordzie z gosciem z emotek i ofem mowi, ze no trzeba wyjebac emotki bo tylko zawadzaja, to o jakim szacunku Ty piszesz. Od poczatku nie szanowaliscie koalicjantow. Zarowno puu jak i emotek, o czym swiadczy chociazby nowy odlam puu...
  9. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A to nie wiem, ja jestem niewinny. :(
  10. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja nie dostalem bana, deke dostal xD Mozna powiedziec, ze za wspoludzial, krylem go :(
  11. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Psycha ci siada chyba pieniacz, dzis poziom intensywnie niski na FO pokazujesz :/
  12. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nic się nie zmieniło, dalej jesteś przegrywem, który tylko potrafi pierdolić głupoty, a my dalej jesteśmy lepsi od Ciebie, co też dużo pierdolą, ale przynajmniej w chuja nie lecą, pozdro.
  13. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @The Champion Is Here problemy z pamiecia ze hasla zapomniales?
  14. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ta, ale sie nie zgodzilem, jestem sztywnym gitem
  15. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale mordo, jak my pod jedną celą siedzimy, tak mnie, jak i was to obraza XD
  16. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Idziemy na spacerniak, sie przejsc?
  17. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Zamiast sobie do gardel skakac idzcie do kmica zagadac
  18. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Kurwa panowie po co te spiny. Macie wspolnego wroga <hahaha>
  19. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobra, trzymajcie sie w tym mamrze, pora pobawić sie na wolnosci. Koronka oddaje. Na szesciu sie rozjebalem i od razu z wiezienia wypuscili lol
  20. Cuufal

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Mozna do gangu?
Do góry