Wyniki wyszukiwania

  1. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak wygram a teraz oddaj całe kieszonkowe i zabierz mamie karte do bankomatu :D
  2. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @over93 obrażają Cię
  3. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nigdzie nie mówiłem że jestem kozakiem ;)
  4. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Tak średnio bym powiedział
  5. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pozdrawiamy fanów z under/uwu. Zaciesz dziewczynki mają jak by nas już stąd wywieźli, a dalej jeszcze istniejemy. Gratulacje dla WHL za udaną akcje, jak mawia klasyk przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę i jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa na tym świecie <tanczy>
  6. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Czy już się mamy pakować ? Kiedy startuje 201 ?
  7. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Smutne że musisz pocieszać się ubitymi karetami xD Jak zrobisz tyle przejęć co my to pogadamy <cisza>
  8. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    z plemion naruszając regulamin przecież dobrze wiesz to po co dalej pytasz ?
  9. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No to skoro wiesz to w czym problem działaj i zarabiaj
  10. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Może nie z nieznanego tylko z nielegalnego . Czemu nie napiszesz do Pluta teraz to już mu pewnie wszystko jedno to Ci z chęcią powie i przejmiesz po nim interes xD
  11. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty jesteś głupi czy udajesz przecież sam napisałeś gdzie kupował
  12. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Spoczko, jak będę w stanie pomóc to zapraszam :D Wiesz ja tylko głośno myślę może nią jesteście kto wie ;> Przecież dobrze wiem gdzie kupował, ale skoro ty jesteś taki doinformowany to może udzielisz nam rąbka tajemnicy i opowiesz nam za co ma bana ? Musiał bym się Bomba nazywać i zmieniać...
  13. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No widzisz i można miło załatwić sprawę :) Następnym razem nie pomawiaj nikogo o nic jeśli nie masz dowodów. Ja rozumiem że chciałeś być fajny przy kolegach ale no nie wyszło. Powodzonka!
  14. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wiesz co troszkę dziwne że po pół roku przypomniałeś sobie o jakiś zaległych PP czyżby tanie PP od Pluta się skończyły? Oczywiście jeśli wrzucisz dowód że jest Ci coś winien to dostaniesz swoje PP z powrotem. Ogólnie to jesteście giga żałośni bo teraz chciałeś się przypodobać swoim panom a...
  15. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie...
  16. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przewrażliwiony? Ja to mam brazylijski luz aha czyli chcesz mi powiedzieć że nie brałeś od pluta pp i ich nie sprzedawałeś dalej, tylko wszystkim po kolei rozdawałeś jako jałmużna ?
  17. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Smutne to będzie jak zacznę latać i rozmawiać o waszej piramidzie finansowej więc utkaj tam ;*
  18. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dawno nikomu nie życzyłeś śmierci co jest z tobą ?
  19. Scyzoryk x MikołajSm

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tak się składa że nim właśnie jestem :cool:
Do góry