Wyniki wyszukiwania

  1. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Sieka to przeciep, w zależności jak się tabela układa tak kibicuje
  2. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    w sumie mem się zgadza bo surfer jest z Mołdawii, a rambo ma akumulator na kablu do sowich narzędzi dentystycznych
  3. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie wiem, brzydzę się niedozwolonym oprogramowaniem.
  4. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    A tak serio to jak dobrze poszukacie na forum to zobaczycie jaka baza danych wypłyneła wiec no, to żadna tajemnica. W każdym razie, ja odpokutowałem i na wygnaniu postanowiłem poprawę
  5. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    za niewinność
  6. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    a wiecie za co był w ogóle ban, że tyle ludzi poleciało i ok. 3k innych osób czy dalej sie zastanawiacie xD
  7. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    w środek sekundy to chyba nie problem trafić? xD no chyba ze juz masz te 60 lat i problemy z refleksem xD
  8. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    o nie, teraz będę się wstydzić ;/
  9. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    nie dość, że lekarz dentysta to jeszcze coach i motywator Piękny człowiek, mam nadzieje ze funny postawi Ci pomnik ze spiżu. Z cofki to akurat nie problem bo masz milion prób żeby wbić klina XD
  10. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    i tak co drugi atak? ciekawe i nie, nie płacze tylko śmieszy mnie jakimi hipokrytami jesteście xD
  11. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    mamy screeny z twoimi dogrywkami na 10ms co drugą akcje wiec utkaj koleżko xD
  12. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    chcesz chusteczkę? xD otrzyj łzy, podnieś głowę i gramy dalej
  13. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    twoja stara spod lady xD
  14. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Widze 4fun reanimacja trupa nastąpiła po banach xDDDDDD nagle każdy członek 4F założył konto na FO żeby dojechać wojsen, a nikt się nie spodziewał że wojsen zawsze chó* w dupe i flash na rampę i z gorszych sytuacji wychodziło XDDDDD
  15. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    a więc tak teraz wyglada nekanie
  16. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Odpowiedział mu ktoś w końcu? Jak się zakończył ten wątek? Zaciekawiłeś mnie ...
  17. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    a to nie to samo?
  18. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Hej, wesołych świąt wszystkim. Mam nadzieje, że odpuścicie sobie klikanie w plemiona przy wielkanocnym stole. Pokażcie choć raz rodzinie, że nie jesteście uzależnieni od plemion.
  19. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zgadzam się, chłop powinien dostać rozbiórkę przy redukcji członów z 5 do 3. Od początku były z nim problemy. Ale prawda jest też taka, że gdybyśmy zaczęli go rozbierać jak jeszcze był na koncie to 90% wiosek by trafiło do was :) A tak trafiło może z 10
  20. 7snu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czekaj wczuje się teraz w ciebie. „Przejmowanie wiosek gracza który jest afk na nikim nie robi wrażenia, spróbuj może przejąć coś w trakcie akcji” Czy zabrzmiałem jak rambo?
Do góry