Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Żeby wam ktoś nie zrobił rekrutacji w inny sposób;) Dalej wiedzę jaką posiadłem posiadam do tej pory i większość sPEExDowcuf by nie była zadowolona jakby się dowiedzieli o tym i by to wyciekło:)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mijasz się Kamilu z prawdą bo co innego mi poniekąd kiedyś pisałeś ale to było przed tym jak straciłeś jaja przed lunerem i jajal bo krytyki nie znosiły :) Zawsze wskakujesz tu jak trzeba się tłumaczyć i zakłamywać prawdę, tak to zapamiętałem jak wchodziłem na FO
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież sPPExD nie grało oficjalnie na 150ś zarzekali się przecież z tym :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Masz naprawdę coś z głową;) synka to sobie możesz zrobić jak masz czym. To ty się poddenerwowałeś i ciągle starasz się mi ubliżać. Lizać to może ty każdemu liżesz, widocznie tak znaczącym graczem na 150ś byłeś, że nawet nie pamiętam byś grał z nami no ale widocznie tak grasz i znikasz. Z Karolem...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;) Wystarczy, że inteligentnie Ci dojechałem by uświadomić twoją głupotę. To ty płakałeś a ja nie mogłem tego odpuścić bo śmiech na sen jest świetny. Boli Cię coś cały czas, grać nie potrafisz więc na FO potrafisz pisać tylko żadnych konkretów nie...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Na plecki? Ty jakiś niedorozwinięty jesteś chyba :) Nie gram z żadnym petem? Może ktoś je na tobie gasił i Ci zostało tak. Nie pisaliśmy wyżej o kimś tylko o moim ataku bo się popłakałeś, że potrafiłem wbić atak, jak na koncie jest taki bot jak ty to pokazuje botowi, że bez dodatków też da się...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Smutne masz widzę życie ;) aż założyłem konto z ciekawości zobaczyć co o mnie piszecie ;) Możesz zgłaszać gdzie chcesz, nigdy nie grałem na botach, nawet z mk, skrypty jakie korzystam do fejków i tyle ale przeważnie Ci którzy używają rzucają takowe obelgi bo żal im ... ściska że ktoś coś potrafi...
Do góry