Wyniki wyszukiwania

  1. Dzień Dobry Misiaki

    W żadnym poście nie płacze. Przedstawiam fakty. Płacze tutaj połowa twojej ekipy ze MS nie dobre kosownicy itp zamiast przyjąć do wiadomości że to jednak wasza wina… Zazwyczaj nie udzielam się na fo, ale miło ze jeden mój wpis i nagle marek wrócił z pola żeby specjalnie przeczytać mój „płacz”...
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Chyba nie chce zapki… zagotował się chłopaczek i dwa krzyżyki od niego już mam :(( Chyba że taki dobry kret, puszcza ataki dla niepoznaki
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Jeszcze tydzień temu pisałeś ze to nam powinno zależeć na ponie z wami… jak to teraz jest ? Widzę ze na fo szybciej odpisujesz niż dyplomatom
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Widzę że bez wyzwisk nie potrafisz, po 1 primo pisze się weź analfabeto. Po 2 primo pało bita od was poszedł pierwszy atak, po waszej rekrutacji na naszych plecach wzięliśmy się za odbijanie diod. Widać ze nerwy puszczają bo po dupce się dostaje :)
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Przecież to bEllum pierwsze zaatakowało, przejęliście wieś Zawiszy nie dość ze za granica to 5min po jego przejęciu puściliście atak (wiedzieliście ze wioska jest nasza, czyli to już kosa) rekrutacja za plecami (marek z pola odpisuje po tygodniu) Zastanówcie się o czym wy piszecie i kto...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Stefany na całym świecie maja ukryte człony Pewnie już gotowi na kolejna kosę, pytanie tylko w kogo tym razem
  7. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    15
Do góry