Wyniki wyszukiwania

  1. Świat 200 nadchodzi!

    Bez farmy , bez zbieraka , bez ms
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jako gracz klasyka potwierdzam że o kosie dowiedziałem się rano . Wiedziala za to rada i zaufani . Szkoda że nie raczyli poinformować innych . Ja np mam wszystkie wioski wymieszane z Elita ? Na co liczyliscie drogi klasyku że będę bronił się do upadłego za Wasze wspaniałe plemię ? Jeszcze...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ty tak ale Twój chłopak Rutex którego uczyłaś grać w plemiona jak sama mi napisałaś ,rozmyślił się i stwierdził że zostanie z nami dłużej w klasykach . Po czym szpiegował dla plemienia WYGI i uciekł do KRS . Ty znasz się chyba z Mirkiem z innych światów graliście razem ? Bo osoba która zaczyna...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Czytając wcześniej forum nie chciało mi się wierzyć w to co black snow o Tobie pisał ale jak widać to wszystko prawda Ruda
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Uważajcie na Ruda z Pewniaczków . Chciała poklikać dla mnie do pierwszej wioski a okazała się szpiegiem innego plemienia . Nick Nochybaty X Kaspin oraz jej chłopak Rutekx
  6. Symulator

    Czy coś się zmieniło z symulatorem jak pamiętam chyba kiedyś było nieco inaczej. Dziś pobawiłem się symulatorem i wychodzi że proporcja jednostek jest bez znaczenia . Przykladowo sw190 gdzie nie ma łucznikow . Obrona 1k pik 1k mieczy Atak1. 1k topora 400 LK Atak2. 2.6k topora (400LK...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tez grałem tam przez chwilę :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja np Strażnicy Graala plemię
  9. Coop

    Jaka jest procedura gry we 2 (coop) na jednym koncie . Trzeba to zgłosić supportowi ?
Do góry