Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Panowie z CSA - s201 dopiero się zaczął, jeszcze zdążycie
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    mam dla was nowy avatar
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    raczej SZCMAWO
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Streści ktoś co się działo? Bo wyjaśniałem amatorów z wygów, tyle szczekali kiedy moja rozbiórka, żebym skończył grę albo mnie zjada - dziś przyszedł ten dzień i szybka weryfikacja P.s. Mirek rozbijał się dziś grubymi na murach i atakował lucznikami Pozdro
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @TypowyMirekHandlarz Ty pisałeś gdzieś, że front przepychałeś?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gra w wygach była stresująca
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    szefie, chciałbym Ci tylko powiedzieć, że: od wszystkich darm (o dziwo) byłem odcięty, sąsiedzi zostawiali dla mnie, pisali Mirkowi, ale on decydował się na oddawanie eNką - właściciele wracali wkurwieni i oddawali wszystkie dla mnie za co? za pomoc od początku świata w wysyłkach rozpisek...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Xd po poziomie który reprezentujesz na s200 myślę że nie ubiłbyś nawet muchy w kiblu a co dopiero przepchać front
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Heh, gracze WYG zobaczyli większy potencjał w obrzeżnych plemionach i postanowili przyjąć zapkę, do takiego stopnia wszystko doszło xd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oby nie tak
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To tak jakbym zapytał czy twój nick to od tych co bilety w autobusie sprawdzają :/ Też by ci nie było miło, co? :/
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie, od imienia Kamil - Kamiś, kamis bez ś na końcu, jak psikuta
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Całe szczęście, że Mirek przeszedł już na jasną stronę mocy:
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chyba Tobie. Wygi najlepsze
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    "Od poczatku powstania 3 członow pisalismy ze bedziemy sie redukowac, mocno i intensywnie i kiedy udalo sie zredukowac (z pomoca speedow) to kamis pisze ze sie rozpadamy, na litosc Boską jak mozna takie głupoty wypisywać. Nie zauwazyliscie ze jak jest nas mniej to stawiamy co raz wiekszy opor...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież to ty byłeś na zastępstwie kiedy to wojsko padało. Nieźle N chcesz tutaj obarczyć winą xd
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chciałem zapytać FO, czy po odejściu z WYGI wsadziłbym kose?
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @skydwayler z tą diodą się jednak nie dogadamy po tym jak zobaczyłem ten raport :/
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    za PP?
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    przed i po akcji
Do góry