Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Ale gafa, bo to stefan jest. Chuopaki przepraszam dajcie zappke, to na pewno w końcu ten świat. Jednak morfus to chuj i miernota
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Prostytucja zawsze była dochodowa lecz wywyższanie się nad innymi ludźmi zarobkami uzyskanymi w ten sposób nie nazwałbym dobrym sposobem na wygranie utarczek słownych. I tak jesteś miernotą
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Znaleźliśmy prawdziwy nick @witamoszust186 ??
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za używanie botów jest krótszy ban niż za wstawienie dwóch CHUOPUW OBRZYDLIWYCH CAŁUJONCYCH SIE na profilowe bo według pANI mAŁGOSI to jest deprawujące i doprowadza do rzygów. Ha tfu na homofobiczny support
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie ma dowodów na to że elite wie o braku swojego honoru i godności
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dzięki chłopaki z Elite za raportowanie opisu mojego profilu nad którym tak długo pracowałem, ale dalej bez bana jestem. Boli was to że potężny homoseksualista z iq o wysokości 1 wygrywa z wami na froncie.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Założe się, że palenie włosów na jajach było większym przeżyciem erotycznym niż całe twoje życiowe dokonania w obszarze seksu
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Właśnie dodali 6 człon który oskarża nas o bycie masówkom. Moje dzielne piki czekajom
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tak tak, paluszek aż boli od RĘCZNEGO wysyłania tylu wiadomości. O jezu jak się zmęczyłem proszę pomasuj mi go
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Fox8723 Odblokuj mnie CHCIAŁEM DEFFA WYSŁAĆ
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @TypowyMirekHandlarz halo gdzie jesteś
Do góry