Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Oglądam a jakiś śmietnik zwany whysodebilem mi lata po nocy. Przepraszam że biorę darmy, następnym razem powiem nowemu KD że inny lepiej je zutylizują
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    A Ty zagrasz coś więcej niż full defa na morałach 30 i wsparciu od kolegów? Czy będziesz zgrywał kozaka mrożąc zaplecze? A te bajki z klinem z auta to możesz zostawić dla kolegów z whl.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Akurat pajacu źle trafiłeś bo wydałem mniej niż ty na tym świecie XD konia walić nie muszę do takich cieniasów jak ty, przynajmniej wiem że mogę spać spokojnie :) Szczekaj szczekaj bo za długo na tej wyspie nie posiedzisz.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jaka ty parówa jesteś XD każdemu ciśniesz a jak ktoś tobie coś wspomni do księżniczka. Dawaj zacznij klepać te monety bo chyba przelewają się spichlerze jak limit taki skromy. Ale spoko spamuj tym 500 zwiadu albo licz w symulatorze co siedzi w wioskach żeby później się na nich rozjebać XD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak Ty nawet nie potrafisz poprowadzić konto żeby darmy dostać, taki etap świata i tak niski limit? Śmieszny jesteś. Częściej spamuj atakami i na pw żeby sprawdzić czy nie śpię, może ci dzieciaku wyjdzie. Fajnie widać jak wyłączasz bota o 5 rano bo nagle nie potrafisz wysłać ataku na daną...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    a ty coś potrafisz czy tylko przejąć wioski kupione od kristoffa a potem odbijać się od muru waląc offy z kratki?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To weź mi odpowiedz ile Ci tam defa padło i gdzie zgubiłeś tarany.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ta no puszczenie bocika na fejki żeby wysłać po 4 z każdej wioski, gratuluję.
Do góry