Wyniki wyszukiwania

  1. Czary Jackob666

    Wiesz pomijam już kwestie ucieczki itp ale skoro kmic w poście początkowym gdy przyznał się ze zjebal ustawienia i był możliwy dowolny przesyl surki jest w stanie wyciągnąć wszystko z logow a teraz nagle nie wie dokładnie kiedy poszedł zbierak? Pomijam kwestie czy udało się trafić czy nie...
  2. Czary Jackob666

    Niestety nasze procedury nie przewidują żadnego typu rekompensaty w takiej sytuacji. Nie mam też żadnych podstaw aby wyciągnąć konsekwencje wobec gracza, bo nie ma tu przecież żadnej jego winy - on wysłał wojska na zbieractwo, nie jest jego winą że jeszcze "w locie" zostały one uwzględnione w...
  3. Czary Jackob666

    Tak fizycznie poszło wojsko się yebac dlatego jestem poszkodowany ;) Gdyby mi się „coflo” nie rozdmuchiwałbym tej sprawy ;)
  4. Czary Jackob666

    Tylko zauważ ze w tej sytuacji ze poszkodowany jestem ja i nie dostanę z tytułu „niewydolnej bazy” nic a jackob może dalej nas burzyć ;) no cóż smichlem i to mocno
  5. Czary Jackob666

    Odpowiedz supoortu: Dziękuję za kontakt z obsługą Gry Plemiona. Ten sam problem (już we wtorek) zgłosił gracz Jackob666, tylko od nieco innej strony, dlatego zdążyliśmy już ją na spokojnie przeanalizować. 17.01 o 14:19:43, milisekundy przed tym jak doszedł do wioski Pana atak, gracz wysłał...
  6. Czary Jackob666

    Odpowiedz supportu jak zawsze na poziomie "sprawa została wyjaśniona z bezpośrednio zainteresowanymi graczami." Co z tego ze ja zgłaszałem :D
  7. Czary Jackob666

    Zbierak normalnie całość widać robiliśmy testy :) Niemożliwe jest by ktoś mu dosłał offa skoro kontra szła 30min a najbliższy jego sąsiad jest oddalony o kilka kratek.
  8. Czary Jackob666

    Ahoj, troszkę gram już w tą grę ale coś mi tutaj nie pasuje proszę mądre głowy o wypowiedź Sytuacja wygląda tak. Wczoraj Jackob666 atakował mnie i mojego sąsiada plemienia. Sytuacja wygląda następująco: 1) Jackob666 wjeżdza we mnie ( wjazd we mnie.jpg) 2) skanujemy go by mieć dokładny stan jego...
Do góry