Wyniki wyszukiwania

  1. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiem co się dzieje, do tej pory grali świetnie, jak maszyny. A od wczoraj coś w nich jak by pękło.
  2. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Podniecacie się strasznie a przecież wiadomo że z tak wielkiej koalicjii finalnie kogoś potrzeba wyhuśtac i Shotas wzioł to na swoje barki poprostu.
  3. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Majac takich sojuszników, nie potrzeba ci wrogów :D
  4. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Zaczekajmy aż Dzobi wróci, bo on jeszcze w dyplomacji może namieszać.
  5. M4ss1ve

    Najlepszy gracz świata 193

    Dorek niby taki wielki koniarz a 600 punktów po miesiącu gry, straszny regres gość zaliczył. Jak wjadą zasty to wrzuć to ci poklikam budynki :)
  6. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Srakiego, jednak z ciebie nic nie będzie
  7. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Oczywiście, uważam ze nawet dla ciebie jest szansa aby się zmienić.Do tej pory wykorzystywałeś innych ludzi dla własnych celów , kieruje tobą chęć rewanżu, zemsty. Ale gdybys zmienił otoczenie to mógł byś się stać naprawdę kimś wartościowym dla świata.
  8. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Szczerze zaczynam rozumieć misje nawracania Gernota, bo sam zaczynam czuć taka duchowa potrzebę.Bo wystarczyło lekko zamieszać kijkiem a gowno wypłynęło.
  9. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    To nie miłe jest dla ludzi z Knb/kosy czytać takie wypowiedzi.Ze w sumie to wbiliscie tutaj wyrównać rachunki i zrobicie to po trupach do celu (w tym przypadku ich trupach).A deckus jeszcze dodaje wielki przywódca ze gdy by grał na poważnie to by wbił tutaj swoją ekipa, a randomy to maja wykonać...
  10. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wy rada podejmiecie decyzje czy gracie dalej, wy rada podejmiecie decyzje kto jest aktywny.Szkoda ze zwykły Szymek1234 za całkiem dobra gre, w takiej koalicji nie mógł by liczyć nawet na wpisanie w opis a co dopiero blachę xD
  11. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ale tutaj jesteś dowódca plemienia , nie odpowiadasz tylko w swoim imieniu ale całego Knb.
  12. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    My tak graliśmy ? Przecież odrzuciliśmy wasza propozycje sojuszu na 173? Po co to zrobiliśmy aby sobie ułatwić? Potem role się odwróciły ale to już w momencie gdy wiedzieliśmy ze solo przegramy.
  13. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    W takim kierunku większość światów zmierza, mieć 2/3 krotna przewagę nad rywalem, bo inaczej potrzeba by było coś pokazać ale to potrzeba zaangażowania. Szkoda tylko ze tak wiele osób taki styl popiera a wręcz mu przyklaskuje.
  14. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    W niczym? Po prostu uważam ze rozstrzygnięcie świata po 3 miesiącach nie jest ,,normalnym zdrowym nastawieniem”
  15. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ale po co rozstrzygać świat po 3 miesiącach ? Jest na to rok gry. Nikt nie płacze,staram się tylko o tym wspomnieć i lekko usprawiedliwić gdy inni tylko obrażają lub kłamią.A jeśli chodzi o PP to temat już tez oklepany, ja nie uważam się za prosa jakiegoś nie chce mi się farmic, zbierać to...
  16. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Oczywiście ze my jesteśmy za to odpowiedzialni, i po za tym solidnie przez was docenieni ta koalicja. I dlatego staram się wam pokazać ze to przejście kilku graczy to nie jest jakieś super niehonorowe granie, a raczej próba dostosowania się do ciężkiej sytuacji.Dlatego nie widzę jakiegoś...
  17. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Pato się rozpadło(cwaniak przepadł),wielu z tych graczy przeszło do Knb, kilku do Chwastów inni założyli własne plemię(stało jakiś czas) po czym nie dogadali się z wami i przeszli do nas. O tych 4 co mówi Trfala to były takie typowe wyciagnięcia z frontu. Mniejsza z tymi kilkanaście przejściami...
  18. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja jestem odklejony? Nikt od nas nie ukrywał ze nie było pisane do graczy, robimy tak poniewaz macie olbrzymia przewagę w ilości graczy i wiosek nad nami i potrzeba to jakoś zniwelować. Po czy wchodzisz ty piszesz (poprzednia strona) ze gracie takimi samymi kartami jak Lich King, po czym kilka...
  19. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Serio? Chodź by nawet do Poolie od której zaczą się ten temat bo Damszot nie złapał ironii. Ale było tego znacznie więcej tylko ja nie robię screenow i nie wyciągam jakiś cytatów, co ktoś napisał rok temu, aż tak nie jestem spocony do koników.Ale najbardziej zapadł mi w pamięć pytanie „Czy...
  20. M4ss1ve

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    To o wypisywaniu do graczy to hipokryzja już straszna .Cały czas poruszasz ten temat, a do wypisywania do Ligii @War.Dogs sie tutaj przyznał , wy piszecie tak samo do naszych graczy i my te odpowiadamy.Ale nikt od nas o to nie płacze bez przerwy bo to nudne już jest. O Kaktusie piszesz tutaj...
Do góry