Wyniki wyszukiwania

  1. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale wysryw hałs xd
  2. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież grasz z nimi w N xd
  3. Wirus.exe

    Kącik kulinarny

    Potwierdzam, byłem tym kebabem, żonka zadowolona
  4. Wirus.exe

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    XDD Na 147 to spiid wpadło na 4 człony + 1 człon darm, na świat gdzie nie było ani jednej ekipy xd\ Po 100 to wy same autostrady wygrywacie, 150 weryfikacja, fakt nie opinia elo
  5. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To daj te ssy, reszty mi sie gruby nie chce komentować bo i tak nie masz w dosłownie niczym podjazdu xd
  6. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie gram w Rohanie, ale ciśnięcie po tobie to można powiedzieć, że jest to obywatelski obowiązek. Wrzucić to faktycznie mogę zaraz twoje dane małolacie, wtedy się wszyscy pośmiejemy, ale nie zrobię tego bo nie chce mieć przez gierkę internetową lub pisanie na foncie, przegrywa na sumieniu xd A...
  7. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nawet na FO szkoda sie produkować na takiego karalucha jak husqa. Chlop jedyne co potrafi w gierce to pisanie tutaj, no i potrafi jeszcze sie poddac w early jak co swiat. Gra sobie tam do kilku wiosek, potem struga kozaka jak na tym 150 gdzie oprocz tego ze jest debilem to nie pokazał dosłownie...
  8. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wszystko by sie udalo gdyby nie ten wścibski Wirus xd Oj Mirek, mirek, szkoda mi czasu na Ciebie. W przeciwieństwie do Ciebie nikt nigdy mnie nie rozebral i nie próbował. Ja swoj nick szanuje i nie odwalam takich akcji jak ty.
  9. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A ja bardziej odklejonej osoby od Ciebie xd Mocne leki musiales odstawić. Pozderki
  10. Wirus.exe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Za komuny, bo kiedyś nic nie bylo a czlowiek wszystko miał, a teraz wszystko jest a czlowiek nic nic nie ma xd Kto Ci teraz dom za wódkę wybuduje :D
Do góry