Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Potwierdzam @Zicu wróć !!!!!
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Żebyś zabrał matkę spod biurka
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Właśnie o tym mówię. Zwykły szczoch. Te wioski brał jak front już padł i większość nie widziała sensu gry a u mnie był już zast. Gdzie był od początku świata? Xd Ale spokojnie, zobaczymy za jakiś czas tego prosa w akcji :) A tutaj łap z tw stats chujzo twoje jechanie xd jebany ( moge więcej...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję kumplu za potwierdzenie :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zapisuje aby się odezwać jak pójdzie w końcu akcja na LOVE :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Najpierw jakieś tematy o obciągnięciu tabuli za zasta. Teraz mi jakieś kije w tyłku. Dziwne rzeczy preferujesz. Współczuję rodzinie. Naprawdę
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty nie jesteś lepszy dzbanie, błagając tabula o zasta xd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No to ci zalatwie, że już z Rohanem nie ruszysz. @Zicu bracie, tego kosownika proszę nie brać. Z takimi trzeba jechać.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tyle razy to pisałeś, że jeszcze sobie konia do tego zwal xd Dobrze wiemy a bynajmniej ja, że gość który wam sypie miał komendy od graczy na naszej akcji.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Choriel chciałbym aby mój skill poszedł do góry. Chętnie przyjmę takiego gracza na copa. Sprzedasz mi parę myczków.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W końcu nie muszę się wstydzić, że te posty nie wychodzą od gracza z eNek
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Farmazon xd
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co ty pierdolisz jebana kurwo. Największym kasztanem a za razem pizda jesteś Ty. To właśnie ty na 186 pokazałeś klasę frontowcu i twoja gierke jedynie jak mialeś bunkry xd. Chyba, że mówisz o tych podbojach jak front padł i stwierdziłem że to już jest marnowanie czasu i był zast.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Xd
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie dość że dziwka skosowała to jeszcze szczeka na FO i robi z siebie frontowca xd
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Xddddd
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ruszyła maszyna, już nikt TI nie zatrzyma.
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bez kitu. 135 wiosek w 4 dni a jakieś gówno z NS przychodzi i szczeka xd Szkoda mi tylko LOVE, że mają takiego sojusznika xd
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na stówę klasyk xd
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Obsrani są przed potężnym WITAM
Do góry