Wyniki wyszukiwania

  1. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hejke to możesz dostać od Keymila bracie, pajton to co najwyżej zaproszenia do wspólnej egzekucji wysyła
  2. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale po co masz się przede mną płaszczyć żeby dostać blaszkę? Nie wiem co Ty za wnioski wyciągasz, niezły tam masz burdel na bani xd
  3. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No to wypierdalaj jak tak cie to boli xd jakbyś miał honor to byś skończył grę ale jesteś zwykły chuj do szczania xD
  4. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Ochrona Wioski chcesz coś z avonu?
  5. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A Ty jesteś taki uprzedzony że nawet grając po tej samej stronie nie potrafisz mordy zamknąć. Żałosny jesteś dwulicowy nara
  6. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No zrekrutowalismy sporo ludzi ale lepsze to niż rekrutacja 4 członów jak TI. Jesteśmy tak naprawdę jedynym plemieniem które wygrało swoją ćwiartkę walką a nie dyplomacją, bo wszyscy inni podpisali się i podporządkowali sobie okoliczne plemiona de facto je rekrutując. Co prawda enki się nie...
  7. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W speed były 4 bany za boty i każdy z tych graczy gra/grał tu po raz pierwszy. A jeśli chodzi o witam to słyszałem nawet i kilkunastu banach. Chociaż nie wiem czy to prawda.
  8. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czego nie rozumiesz? Masz daty, nawet sam je napisałeś a dalej próbujesz wmawiać że jest inaczej xD
  9. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    TI kosuje Aresy ale tematem dnia i tak będzie to że Speedy zrekrutowały kilku graczy z martwego plemienia xd
  10. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    TI skosowalo Ares xd
  11. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Powinno być Witamy TI naszych Panów
  12. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No witam to już od dawna nie istnieje panie kolego, teraz to już jest co najwyżej akademia TI
  13. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    uważaj żebyś się nie zesrał z podniecenia
  14. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Witam, dziękuję za wszystkie propozycje i zaproszenia do wspólnej gry w Waszych ekipach. Postanowiłem, że zasilę szeregi Stefanów gdyż mam zamiar wygrać ten świat i według mojej wiedzy jest to obecnie najlepsze plemie
  15. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O czym Ty mówisz przecież wygi stoją jak stały
  16. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko się droczyłem
  17. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra, jest kolejny po Mirku, co spadł z chuja xd Widzę, że już powoli przygotowujesz sobie grunt pod wierdol, żeby móc powiedzieć, że przegrałeś z botami xd niesamowici jesteście
  18. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Człowieku ty jesteś takim mitomanem i oszustem, że to aż niesamowite, ale powiem Ci szczerze że mi osobiście przykro się czyta te Twoje wypociny, bo Ty żeby powiedzieć cos dobrego o sobie to musisz kłamać. Jesteście na ten moment 410 w dupe i to nie przez 23dni jak Ty to napisałeś (co i tak...
  19. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O, jesteś? A myślałem, że Cię zabrało, wodzu
  20. Never Lucky

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak sie namyślisz to wyśle Ci zapke ale najpierw musisz napisać KC SPEED trzy razy i ustawić nasze godło na profilowe
Do góry