Wyniki wyszukiwania

  1. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chłopaki nie zmieniajcie się <3
  2. Szeryf z Nottingham

    No nareszcie, już myślałem że się nie doczekam tego <szampan> [ATTACH]

    No nareszcie, już myślałem że się nie doczekam tego <szampan>
  3. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Te same słowa mają inne znaczenie w zależności kto i kiedy je wypowiada. Wylane mam w to APK, możesz pisać że plemię nieudaczników, co tam w sumie nic nie potrafi itp. Interesowało mnie bardziej jakim człowiekiem jesteś, dzięki że mogłem sobie wyrobić opinię.
  4. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skoro grasz na świecie + grałeś wcześniej w Apk, to nie jest to ujadanie zza płotu w tym przypadku. Czytaj ze zrozumieniem. Ale no powiem Ci, że dobrze że nie Ty tworzysz standardy tego co wygląda kiepsko a co nie xd
  5. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Znaczy w Ares hahah xD? Pozdro dla kumatych
  6. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A to może przegapiłem jakieś ciekawe wywody naszych graczy na temat ukrytej kontroli klimatu w BCM Na początku biliśmy się z Witam sami, oni pierwsi podjęli próbę podpisania się z (jeszcze na tamten moment słabo graniczącymi z kimkolwiek) Aresami. Muchy miały mały udział w tej wojnie długo...
  7. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z tym że BCM było stworzone i kontrolowane przez APK, to całkiem ciekawa teoria spiskowa xD Masz jakieś dowody na to? Przypuszczam że nie :D Trochę się narzucało, że musimy ogarnąć to obrzeże, bo byśmy inaczej nie mieli żadnych szans z 2 razy masywniejszym na tamten czas Witam. Dalej ten front...
  8. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może, ale fajnie jakby TI, Witam i Dudu też się zmieścili xD
  9. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie rozumiem, tak mówisz jakby pozamiatane było xD A to tylko nowi kosiarze w Aresach, nic czego by się człowiek nie spodziewał
  10. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale fajna nowa granica TI/Speed na mapie się pojawiła
  11. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobry plan Tabulaczek, ja też uwielbiam grać w plemionach które nie istnieją i nigdy nie powstaną :D Plemię A.P.K nigdy nie zostało założone. To, co tutaj jest przedstawione to fikcja!
  12. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Rohan nie wbija po ez wina? Wszyscy są zajęci na 200
  13. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    Zróbcie sobie rycka, ja np. zapomniałem że tu manuskrypty są
  14. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej ale ja nawet nic nie powiedziałem teraz o tej "reaktywacji", tylko Ci dałem reakcję xD Aczkolwiek no korciło mnie
  15. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ostrzegam, Krzyś na szybkich to bestia. Boję się go, a @Ceiter to już wgl
  16. Szeryf z Nottingham

    Światy 201 i 202 - dyskusja przedstartowa

    Brakuje mi świata bez giełdy, ale żeby wygrała osoba która ma najwięcej na koncie bankowym. Ciekawe czy tak się da
  17. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakby kto inny go wygrał, to pewnie by był :) Kamień dotąd milczący przemówił :D Nie daliby rady, tam świat za mocno obsadzony. Stefany jakimś cudem najsłabszy skład od lat
  18. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Był zajęty marnowaniem czasu (tzn dzielną walką) na 182, więc wskoczył na coopa do prezydenta. Ale gra dalej
  19. Szeryf z Nottingham

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    średnio 867 by wpadło, w pozostałych 133 by popa nie zbiły*
  20. Szeryf z Nottingham

    Światy 201 i 202 - dyskusja przedstartowa

    Ludzie przestańcie się zgłaszać do tego plemienia na 201, bo muszę przyjmować wszystkich jak leci, a ktoś te surowce za PP-ki ma skupować.
Do góry