Wyniki wyszukiwania

  1. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Musi to bardzo boleć sąsiadów z N, że przegrywają z akademią jakiś randomów z obrzeży. Ale zwrot akcji, że aNS wykazuje pełną dominację na południu. Mam nadzieję, że podczas kolejnej akcji chociaż wyrównają te straty bo wstyd towarzyszu @Ohtar1 SPEED jak już szybko pozwoli Wam skrócić ten...
  2. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Akurat prawie odrobili straty od ostatniego burzenia huty żelaza.. Jak się czują enki gdy są jechane przez akademię jakiś randomów z obrzeży?
  3. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Halo policja proszę przyjechać na plemiona
  4. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    A no tak bo bambo który sidział miesiącami w klatce może zawsze jeszcze się wydostać XDDD
  5. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ciekawe czy cisza chociaż podziękuję wojsren za wygranie im tego świata
  6. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam huta żelaza? Widziałem huta żelaza już nie nadąża z produkcją żelaza i brakło żelaza na produkcji CK. Proszę odbudować hutę żelaza na południu i wracać do walki
  7. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Celem była huta żelaza, proszę nie zmieniać tematu
  8. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam huta żelaza u naszych zachodnich sąsiadów?
  9. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Myślałem, że on już wygrał życie
  10. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kreatywna księgowość prawie jak u tego pana (posłuchaj od 1ms50) No ale cóź, tak się zdarzyło że wszyscy byli na grillu i większość strat się nie udało policzyć. Ja podałem staty między dwoma plemionami, co robią inne plemiona mnie średnio interesuje. Jednak jak dla ciebie to ważne: to jak...
  11. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Ohtar1 co się stało że nagla taka cisza radiowa? wpadło radio do grilla i nie mogłeś nadawać podopiecznym kiedy mają czyścić wioski przed grubasami? akcja zwiadowcza na NS w majówkę zakończona 1. podbite kilka wiosek za 25mln RO 2. wioski nie przeskanowane 3. offy rozbite
  12. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Może od razu pożyczą 1k offów na rambo? Myślę że fajna inwestycja i szybko się zwróci
  13. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam kto lubi, może tutaj też nie grają, wszystko obsługuje B.O.T. i dlatego pajton nie może dopuścić do sytuacji 50/50?
  14. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Żeby na @Mad x Kroca znowu nie wyrotowali to będzie połowa sukcesu
  15. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    @tu rambo żyjesz jeszcze?
  16. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam nowego sąsiada i dziękuję bardzo za troskę. Ziemie obok mego Królestwa były dla Ciebie bardzo obwite i podarowały Cię blisko 15 wioskami w kilka dni. Mam nadzieję, że dobrze się zadomowiłeś i ofiara kompanów z WD nie pójdzie na marne. Przechodząc do tematu od wielu światów grałem...
  17. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Miałem Pana zablokować, natomiast czytając takie posty, zdecydowanie Pan plusuje. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru wszystkim Milanistom. Ha tfu na Inter, derby są nasze.
  18. wielki asasyn

    [Pasek] Uzupelnianie wojska na fejki

    Patrząc na obecne zaostrzenie regulaminu, raczej nie będę ryzykował, ale dziękuję za pochylenie się nad moja sprawą.
  19. wielki asasyn

    [Pasek] Uzupelnianie wojska na fejki

    Po wybraniu skryptu w wersji mobilnej przeglądarki, zostają uzupełnione wojska, ale usuwane są coordy wsi. Można to jakoś naprawić czy może ja robię coś źle? W innym wypadku skrypt mało użyteczny, przy wysyłaniu fejkow np. Z rozpiskę.
  20. wielki asasyn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Fajny apel lol Swoją drogą może po prostu zmieńcie nazwę jak tam z ciszy mało kto został i teraz kto inny to ciągnie XD
Do góry