Wyniki wyszukiwania

  1. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ciężko mi zrozumieć ból czterech liter na każde słowo krytyki i spłycanie opinii do "ujadania zza płotu". Wezmę następnym razem poprawkę na Twój niski poziom wrażliwości i postaram się nie urazić Twoich uczuć wypowiadając się krytycznie o APK. Będąc bogatszym o tą wiedzę postaram się lepiej...
  2. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    NS. Choć to jest raczej budowanie domków i podglądanie świata niż aktywna gra Możliwe ze to dlatego, że jako ich przeciwnik na s100 i chwilowy towarzysz broni na s150 spodziewałem się czegoś więcej. Jak to dobrze, że nie Ty tworzysz standardy tego co wygląda kiepsko a co nie xd
  3. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mam dowodów, bo ich nie szukałem. Ale to, że BCM było w zasadzie Waszym członem to opinia części graczy grających w APK a nie moja. Skoro jakaś część Was tak uważa to sądzę, że ja również mogę :D no to liczmy nawet 100 kratek. I co to zmieni? Biliście WITAM bez żadnego zaplecza razem z ARES...
  4. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten 1 kontynent frontu to jest nic patrząc na to w jakiej sytuacji było WITAM. Dodatkowo ten kontynent frontu jest podzielony na 2 Wasze człony przy czym możliwy był podział na 3. Żadne inne plemię nie poprowadziło tak źle swojej dyplomacji, że praktycznie zamknęło sobie możliwości rozwoju przez...
  5. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lepiej je po prostu rozbić akcjami. No i widzisz. Ja Ci pisze, że apk gra takie samo gowno jak inni a Ty zamiast jakoś zaprzeczyć to piszesz, że nie bo gowno innych bardziej śmierdzi xdd Pytanie na ile to jest "uczciwie gra" a na ile brak sposobności do wyciągnięcia kreta/opalenia rekrutacji.
  6. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No tak. Szczególnie chwalebnym było utworzenie kontrolowanego przez Was gownoplemienia na plecach żeby zjesc bez walki obrzeża. Granie na front długości 50 kratek majac ponad 230 graczy też jest czymś co warto naśladować xD A przed nami kolejny wielki krok jakim jest utworzenie Akademii Pana...
  7. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  8. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    "Męczą sie" mnie nie zabolało aczkolwiek boli mnie ta nieudolność, która pokazała Wasza koalicja na tym świecie i to że się on niebawem skończy praktycznie bez próby podjęcia rękawicy z Waszej strony. Dziwne byłoby jakby ktoś założył że nigdy ich nie zaatakujemy skoro świat może wygrać jedno...
  9. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    Ale jakie "męczą sie"? Dotarliście do tego etapu bo Wam na to pozwoliliśmy. Jakbyśmy Was dalej dojeżdżali tak jak to miało miejsce w lutym to już by Was na świecie nie było xd Teraz jeszcze pozostaje nam Was ubić jak kotleta co zajmie nam pewnie z 3-4 akcje a to tylko dlatego, że Wasza rada...
  10. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    przeciez grzyb2 i wihura to osobne plemiona
  11. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    Pamiętajmy ze siłą przeciwnej koalicji jest układ zgodnie z którym nie ważne ile wiosek zostanie jednemu z plemion i tak na końcu po pokonaniu nas każdy dostanie po 33% świata :) Nie rozumiem czemu niektórzy się kasuja :(
  12. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Otóż właśnie tym się wygrywa
  13. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    pewnie tak
  14. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    na s188 jak bana dostałeś to też takie screeny do suppka wysyłałeś? xd
  15. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzisiejsze plemiona wyglądają tak jak my wszyscy je kształtujemy. To że jedna osoba tak robi nie znaczy że wszyscy też musimy. Nie warto powielać standardów z którymi nie chcielibyśmy być łączeni a na tą chwilę narracja Waszych graczy brzmi "nie popieram tego ale...". Jak czegoś nie popieracie...
  16. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ich zadaniem było wbicie kosy, dostarczanie Wam komend i informacji. I co najbardziej kuriozalne... z plemienia MirkaHandlarza xD Trochę wstyd
  17. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I ich reakcją było narekrutowanie większej ilości potencjalnych kretów na obrzezach. No tak to logiczne xd Stary plejers spytał mnie gdzie jest Kanar. Odpowiedziałem mu ze kanar żyje i walczy w obronie rekrutacji. Odpowiedział mi wtedy stary plejers "stary kanar to by ich za to zwyzywal i...
  18. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Poza dogadaniem całego Time czy jak to się tam nazywa, które defacto jest Waszym kolejnym członem to nie xd
  19. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Problem taki ze na tym świecie nie ma ekipy która by mogła z czystym sumieniem zarzucić SPEED ze grają padake bo tylko rekrutują skoro wszystkie inne plemiona dokładnie w ten sam sposób zdobywają teren xd
  20. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    do 5ciu razy sztuka xD
Do góry