Wyniki wyszukiwania

  1. czesio9999

    Światy 105 i 106 - dyskusja przedstartowa

    A co z jubileuszowym światem 100? Z tego co wiem wasza pozycja nie jest najłatwiejsza, więc nie skupiając się na nim rozumiem, że odpuszczacie grę tam?
  2. czesio9999

    Wersja 8.16 - komentarze

    W związku z zimowa ofensywa przestało być widać wioski w przeglądzie. Od początku nie działały podpowiedzi w rynku no i ten ranking. EDIT: Pogrzebałem w ustawieniach i po wyłączeniu pakietów graficznych tych świąteczno-konkursowych wioska się pojawiła.
  3. czesio9999

    Światy 78 i 79 - dyskusja

    Wszystko niby ok tylko pytanie po co to udziwnienie z tym speed'em jednostek 1,28 na 79, było 77 światów, przez grę przewinęło sie setki tysięcy graczy i wszyscy sie przyzwyczaili że LK biega 10 min a grubas 35min a teraz nagle nie jest tak jak zawsze. Czemu to ma służyć, bo na świecie gdzie sie...
  4. czesio9999

    Wersja 8.17 - komentarze

    Zmiany jak zmiany jednemu się podobają innemu nie... Jednak nie przesadzajcie że jest tragicznie trochę się pozmieniało i tyle, kto pamięta ten wie że w historii były już większe zmiany i wszyscy się jednak odnaleźli. Zmiana wyglądu wioski była dużo większą zmianą a już część graczy w ogóle...
  5. czesio9999

    Wersja 8.17 - komentarze

    - Opcje "Notatki" i "Wyloguj", jako najrzadziej używane, zostały przeniesione z menu górnego do dolnego (żeby zrobić miejsce dla pozycji "Mapa" i "Profil"). Muszę Was zmartwić najrzadziej używaną opcją na górze jest Premium niestety dla Was. A co do mapy to jak dla mnie powinien być wybór...
  6. czesio9999

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    Pedro jest najlepszy we wszystko:D
  7. czesio9999

    Wersja 8.16 - komentarze

    No szkoda bardzo tych zmian ale trzeba grę dostosowywać do nowych-zielonych graczy a oni chcą dużo kolorów i obrazeczków. Inno wie że my gracze starej daty i tak będziemy w to grać czy to będzie taki czy inny wygląd, sam z chęcią się przekonam jak będzie wyglądała sytuacja z tym pakietem 6.5 ale...
  8. czesio9999

    Światy 76 i 77 - dyskusja

    No a wiadomo coś o takich co zaczną po starcie?
  9. czesio9999

    Światy 76 i 77 - dyskusja

    No 76 wiadomo masz kasę masz wynik ale tak się nie bawimy:D A co do 77 no spoko termin może za 2 tyg za wcześnie jak dla mnie ale jakoś to będzie. Kuźnia z klasycznego stylu to wyzwanie i dla tego jest nie lubiana przez graczy którzy opanowali tylko klikanie w AF. Jednak sam powiem że mnie...
  10. czesio9999

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tak, ja pamiętam Wyrafku:D
  11. czesio9999

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wyraf, Makap kogo ja widzę nie graliśmy razem chyba z rok:D
  12. czesio9999

    Nagranie poradnika

    czyli co po 1h 34min i19 sekundach gry nie masz ani offa ani deffa ani eko ani pałacu. to nie jest żaden poradnik tylko nagranie jak pewien gracz średnio sobie ogarnia na sp.
  13. czesio9999

    Szukam mistrza i mentora.

    cały urok w tym żeby samemu dojść do wszystkiego :P
  14. czesio9999

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Gratulacje dla gracza -paulx3 było blisko:D runda do 0:30h agresor brał 30pp hehe zabrakło niewiele gdybym rozbił offa na koniec nie fart to bym był pierwszy ale nie było na kim bo pojechałem cała okolice a jednego gościa 4 razy REPKA REPKA REPKA:D...
  15. czesio9999

    Nagranie poradnika

    Nie da się spisać poradnika:D Decyduje przede wszystkim inteligencja i rozwaga gracza oraz jego odpowiedzialność za podejmowane decyzje w sytuacji która jest integralną częścią indywidualnej gry danego gracza.Czyli czy go atakują, czy ma dobrą okolice, czy robi wojo czy pkty czy ma wsparcie od...
  16. czesio9999

    10 urodziny gry Plemiona! - wątek do dyskusji

    Dołączam się do życzeń urodzinowych, eh zanim się obejrzymy to i naszej wersji minie 10:D
  17. czesio9999

    Konkurs urodzinowy - runda V

    1:40 2:Drewniana 3:17 4:Taran 5:14,99 dodatkowe: Seul
  18. czesio9999

    Konkurs urodzinowy - runda IV

    1:64 2:Hamburg 3:5 wiosek 4:30 października 2012r 5:45 min Dodatkowe: Sydney,Melbourne
  19. czesio9999

    Konkurs urodzinowy - runda III

    1:Ustka 2:Dyskusje 3:24 4:5 5:5000 dodatkowe 1955
  20. czesio9999

    Konkurs urodzinowy - runda II

    1: 47 2: Ratusz 3: Kozacy shadown 4: 14 5: Katapulta
Do góry