Wyniki wyszukiwania

  1. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No to wróć sobie do pierwszej twojej wiadomości która dziś zacytowałem i przypomnij co napisałeś. Reprezentujesz na tym świecie swoje plemię, w sumie całą twoja kariera w plemionach opiera się na speed, więc pewnie jakieś tam zdanie masz (no chyba, że nie masz ale to wtedy trochę przykre)...
  2. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzisz właśnie mam honor i nie mam zamiaru się płaszczyć przed takimi ludźmi jak ty żeby tylko zwiększyć swoją szansę na jakąś blaszkę. Rozumiem że kilkaset osób będzie teraz ważyć słowa żeby tylko nie odpaść z binga blaszek ale nie jestem typem takiej osoby. Możesz sobie szczekać i pisać co...
  3. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ogólnie nie praktykuje :)
  4. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam swoje zdanie niezależnie po której stronie gram i nie mam zamiaru czegoś nie pisać co uważam bo może nie będzie to poprawne politycznie. Akurat ubolewam nad tym że znów gram po tej samej stronie z takim pokemonem.
  5. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś czuję że w takim tempie to za 1,5 miesiąca strona Speed będzie już tylko dzielić blaszki i zjadać darmy. Szkoda
  6. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Heh śmiesznie ;) Łańcuszków nie powinno być tak jak i masówek na starcie. Przypomina mi się trochę sytuacja z Elite Morfusa&Mickeza ze 133 jak podczas wypowiedzenia jeden człon zrekrutował z 2 kosowników i jak zaczęliśmy ich bić to zaczął nas też więc dałem zgodę na ataki na inne człony też i...
  7. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mieliście oddzielna dyplomację dla różnych członów?
  8. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Akurat był najgorliwszym sojusznikiem Speed pośród radnych Sabat na tamtym świecie i największym entuzjastą zakończenia świata tak jak zakończyliśmy :) Nie popierał np. naszej wyjściowej propozycji 19/50 blaszek dla Was.
  9. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @AMOK X LUNDSTRAM zaraz znów serwery padną od ciężaru tych memów.
  10. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli 4/4 liczące się ekipy :)
  11. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po której stronie?
  12. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    KO A.P.K. patrząc kolejny raz na to samo miejsce na froncie: - tym razem na pewno się uda :D
  13. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie oznaczyłeś A.P.K na czerwono i WYG na niebiesko. Warto wziąć przy tych wyliczeniach prawdopodobieństwo wygranej żeby wgl. Moc jakieś blaszki dzielić. W obecnym zestawieniu masa robi swoje i kolor niebieski te prawdopodobieństwo ma znaczenie mniejsze.
  14. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakieś większe konta skosowały?
  15. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co Twoja odpowiedź ma wspólnego z moim postem? Czy nie jest tak jak napisałem?
  16. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie dostanie bana za bota =/= nie używanie bota. Z tego co było tu pisane bany poleciały za korzystanie z jakiegoś konkretnego (wierzchołek góry lodowej).
  17. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To przed grillem? Daj fotki z grilla. :D
  18. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @AMOK X LUNDSTRAM Czarna lepsza
  19. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Fabcio Twoi przyjaciele z Magów grają w SPEED. Zdziwiłbym się gdybyś był w pełni obiektywny :)
Do góry