Wyniki wyszukiwania

  1. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Speed on Speed violence. Ja to bym raczej informował frontowców, że chcę im zrekrutować wroga pod nosem, ale co ja się tam znam. Dobrze, że odszedłem, oszczędziłem sobie sporo wkurwu dzięki temu xD
  2. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O mój borze, cóż Wy czynicie xD
  3. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Był toxiciem = nie chciał klękać przed radnymi. I ma za swoje :(
  4. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skoro tak ciągle narzekasz, to pewnie dobrze odnalazłbyś się w SPEED :D
  5. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    zbyt szybki rozwój
  6. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To, że ktoś nie odczytuje od Ciebie wiadomości, nie oznacza, iż jest offline xD
  7. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skoro zdjęli blokadę ataków, to czy przypadkiem ten ban nie jest teraz bez kasacji kont? Na ileśtam dni i można wrócić do 'grania'?
  8. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy MK działa i buduje w trakcie bana?
  9. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    :( I już nie mam jak sprawdzać, kto z banem za bota
  10. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Można się pobawić i posprawdzać, które konta mają blokadę na wysyłanie ataków :)
  11. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Twoja pamięć. Od początku była mowa o 200ms
  12. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Generalnie jest postęp - przed dzisiejszą "naprawą" nie dało się zrobić cofki, jeśli ataki nie szły na przełomie sekund. Teraz... się da. Może. Jeśli ktoś będzie miał szczęście. W olbrzymich ilościach.
  13. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Temat chyba został już omówiony - ktoś (podobno wiadomo kto i został wyrzucony, choć osobiście myślę, że to jedynie kozioł ofiarny, aby trochę poprawić PR - jednak nie mam żadnych dowodów na to; potraktuj czysto jako moje indywidualne spekulacje) robił je z bota, dostał bana (?), lotkę, wioski...
  14. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Życie. Równie dobrze mógłbyś napisać, że byłem z nim w jednym plemieniu na S31, bo tak było. Dowiedziałem się o tym, jak sprawdziłem wczoraj TW Stats Dyźka. Pamiętałem go? Absolutnie nie. Niemniej jednak raporty są dosyć oczywistym dowodem, że ów gracz w żaden sposób z nami nie współpracował...
  15. Vardo

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Kareta poparcia nie zbiła, przy nawrotce jeszcze kolejne około 3k deffa wybite (i 3 rycki). Od którego momentu przestajemy liczyć wioski jako darmy? Drugi rycek od sąsiada, który stracił tam całe swoje wojsko, a dziś wioskę (tam też kareta nie zbiła popa wczoraj przed bonusem)
  16. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może wrócicie do nadawania na Speed, jakim to beznadziejnym tworem jest, pełnym bociarzy i darmiarzy? Mam wrażenie, że wówczas było trochę mniej patologii na FO :)
  17. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I 155 darmach, nie zapominaj o 155 darmach
  18. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To jest legitne, czy gracz jest kretem Speed, który podsuwa narrację w celu odsunięcia podejrzeń? Bo jeśli to pierwsze, to nie rozumiem czepiania się kmica (ani Speed) za bana (choć rozumiem i popieram reakcję na wioski z bota, hatfu), najbardziej podstawowa forma multi, od lat karana tak samo...
  19. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O panie, bardzo stare dzieje. Radnym w Espadzie na 99 byłem jakieś 5 minut, może nawet krócej. Przyjęli mnie, ale zabronili wypowiadać się na dzielonych ukrytym z Drimsami, bo miałem z nimi spinę o przejęcie... więc pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po uzyskaniu wglądu w ukryte, było przywitanie...
  20. Vardo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zdradzisz, o który świat chociaż chodzi? Może też o jakiego radnego, byłoby szybciej
Do góry