Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Dobrze, gratuluję wygrania 170 świata, o którym nikt tu nie słyszał.
Skoro już z Twoich rąk wychodzą zdania związane z botami to ja Ci podziękuje za dyskusję i życzę miłej gry.

To przekomiczne, chłop właśnie gra w jednym z plemieniu z prekursorami botowymi, od których wszystko co złe się zaczęło.
Co ty pierdolisz xdd
Słyszeli Ci co powinni. równie dobrze można powiedzieć że o 172 i 184 nikt nie słyszał ;)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.613
Dobrze, gratuluję wygrania 170 świata, o którym nikt tu nie słyszał.
Skoro już z Twoich rąk wychodzą zdania związane z botami to ja Ci podziękuje za dyskusję i życzę miłej gry.

To przekomiczne, chłop właśnie gra w jednym z plemieniu z prekursorami botowymi, od których wszystko co złe się zaczęło.
Tak tak, przemilcz, lepiej się nie przyznawać jak uczciwie graliście świat NA STEFANY xD
O 170 nikt nie słyszał? No może, Bellum, Jutro, Puk! Puk! i P! to straszne randomy, nie dziwię się że nikt nie śledził świata. O 182 też by nikt nie słyszał gdyby do finału doszły jakieś randomy, ale że Stefany dotarły tak daleko to się zrobił znany - z beki z finału xD
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.068
Każdy świat wygrany przez speed a przynajmniej 150+ to jakieś gowno nie obsadzone bo nikt na bociarzy i przekrętów nie chciał grać, nawet nie wiem jakie światy wygrali i na kogo ale podejrzewam że bili się na swoich kretow w innych plemionach dla beki xd

Z takich 150+ to wartym uwagi był 152, 170, 182 i 186
Przecież 200 świat jubileuszowym zwany jest... Super ekipy frontowcy wariaty wyjadacze pieniacze i co już zostali wyjaśnieni? Plemię 3x wyższe nie jest w stanie na 1 akcje pchnąć randomow. Przecież tam nikt deffa nie załadował do aresow wstyd
 
Wynik reakcji
62
Ale to wy się z każdym dookoła podpisaliście xDD
Dosłownie speed podpisało się z każdym z kim mogło.

Jestem ciekaw czy te mniejsze plemiona są świadome tego że i tak chuja dostaną i jeśli koalicja południowa upadnie to oni zostaną rozebrani w następnej kolejności xd
Ty weź już klęknij przed SPEED, i może zmów paciorek, A jak nie, to wakacje blisko, wyjedź pod namiot nad morze, albo do schroniska w góry.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.421
Historia legend speed na świecie 200:

-zdobycie ćwiartki poprzez powrzucanie swoich ludzi do każdego plemienia znajdującego się na ich ćwiartce a następnie ich rozwiazywaniem/rekrutacją i rozbijaniem od środka przez kretów

-pon z apk

-pon z witam

-pon z klasykiem

-„wojna z wygami” czyli niemożność przepchnięcia randomow w uczciwej walce a zamiast tego znowu rozbijanie plemienia od środka przez kretów, wyciąganie graczy których wcześniej się tam wstawiło, rekrutacja.

-sojusz z ns, love, klasyk

Macie historię swoich legend
 
Do góry