Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
75
Jak już wcześniej wspominałem, jeśli Ares zakończy dzisiejszą akcję TI z wynikiem przynajmniej -10, to będzie to początek ich końca. Plemię, które przed akcją znajdowało się na końcu rankingu RO, naładowane wojskiem, powinno bez problemu odbić tak prostą akcję. Tymczasem, już pół godziny po rozpoczęciu akcji jesteście o ile mam dobre informacje, 20 na minusie, co tylko potwierdza moje przewidywania. Jeśli się nie uda odbić tych wsi, to wystarczą maksymalnie 2-3 akcje i koalicja południowa zmusi ich do przejścia w głęboką defensywę. Wtedy już wyprowadzanie ofensywnych akcji nie będzie takie proste. Biorąc pod uwagę tempo działania TI, przewiduję, że otrzymacie te 3 akcje w ciągu maksymalnie 10 dni. Drżyjcie, Speed! Wasz sojusznik upada.
APK przypominam też, że to nie wstyd wypowiedzieć Speed.
Brzmi jak Black xDDDD

"ja juz wczesniej wspominałem" XDD

to jakies jego kolejne multi?
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
508
Swoją drogą konto miało zajebisty potencjał żeby nas tam lać ;) ale wbil jakiś dzban na zasta napisał post i olał konto <lol> <lol>

Ten dzban to Wasz gracz którego nie wyprosilibyście gdyby tego nie zrobił, a nadawał się do utylizacji dawno temu.

Wyprosiliście gracza o 9:59, a ktoś z N był tam od 10:40 i to tylko przez godzinę albo mniej i zakończył xd
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.341
Potezne ti sfuzjowalo sie z dwoma plemionami tylko po to, zeby na pierwszej akcji podbic 30 wsi lecac pelnym potencjalem 1/3 mapy w jeden czlon ares xD

Ale to smiesznie brzmi, a jeszcze smieszniejsze jak witam bierze w tej kompromitacji udzial xD
 
Do góry