Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Z tego co się dowiedziałem to człon !NO! było członem rozbiórkowym ale dobra mniejsza z tym.

Rada była wobec mnie obojętna nie będę wszystkich wrzucać do worka.

KD to nawet nie był skłonny nawet mi odpisać na moją wiadomość w sprawie deffa. Jakie podejście takie odwzajemnienie.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.902
Z tego co się dowiedziałem to człon !NO! było członem rozbiórkowym ale dobra mniejsza z tym.

Rada była wobec mnie obojętna nie będę wszystkich wrzucać do worka.

KD to nawet nie był skłonny nawet mi odpisać na moją wiadomość w sprawie deffa. Jakie podejście takie odwzajemnienie.
A chociaż kogoś zaatakowałeś by te kosę ładnie przypieczętować ?
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Chłopie wiesz, że ja nie gram w gierkę? Kliknąłem tam kasację, ale ziomek poprosił żebym dał zasta żebyście nie brali wiosek za free, więc klej tam pizde cioto jebana.

Przez 12h kasacji chuja zrobiłeś śmieciu, więc tam morda.

Skasowałeś się, bo przeraziłeś się Wielkiego Cyjana i wywiesiłeś białą flagę zanim w Ciebie wjechałem, żeby teraz mieć wygodną wymówkę, pal wroty kasztanie.
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Przecież to całe N to takie gówniaki, że przed wywozem ich całego śmiesznego plemionka na śmietnisko blokuje mnie tylko limit szlachty.

Do zestawu dochodzi jeszcze kasztan @Kleomenes I, który na 186 o 22 pisał mi, że znowu mi grube rozbije, po czym dzień później go rozbierałem z wiosek.

Skończcie już, bo aż żałośnie się to czyta.

Wrzućcie znowu tego memika z dużym pieskiem jako N, dodajcie tylko mnie lejącego na was cierpkim moczem z góry.
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.959
Każdy musi mieć jaką wymówkę, by poczuć się sam ze sobą lepiej.

Nie wiem czy jakieś boty są tu potrzebne, jak i tak grubego w obstawie 50 topora na 200ms nie potraficie sklinować będąc normalnie na koncie.
Bo sie do ciebie przejde jak na innych światach i znow bedziesz mi groził na fo bo wioski nie podbijesz
 
Do góry