Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
621
Jak macie puste wioski koło diod to słyszałem że TI ma dużo defa i chętnie pomoże.
Musicie tylko zmienić nazwę na Nieobliczalna Inwencja Twórcza i jakiegoś sojusznika wystawić. Z tym drugim może być problem. Ale bo może wystarczy kilka kretów / mulciaków oddać dla rudej pani ;)

Akurat z Ti się nie śmiej bo za miesiąc przy obecnym rozkładzie świata i tym że Speed ma prawie 2/4,ten deff wam się bardziej przyda
 

Mental Boom

Pikinier
Wynik reakcji
87
Nie zesraj się typie, tych offów w taki sam sposób straciliście w ciągu 2 dni 30 , same frontowe.
Roznica miedzy nami jest taka,ze my tymi offami wam gruzowalismy wioski mobila i,offy i w koncu trafilo sie na obstawiona wioske.
Jest roznica w korzystaniu z offow gdzie jedne burza i ubijaja jednostki i w końcu padna,a drugie leca glupio wszystkie w jeden bunkier..
Zresztą nikt tu nie płacze, poprostu poziomem tego świata jestem zażenowany. A jeśli ktoś robi z siebie zajebistego frontowca, pierdoli przed rozpoczęciem wojny że on tylko gra na mocnych frontach po czym zasysa do każdej wsi 6 zagród deffa, klepie tylko offy a wychodzi po 3 dniach z 15 diodami na zero to beka.



Płakać to się już na jakimś 61 czy 120 wyplakalem. Teraz mi koło dupy już tą gra lata, gram dla przyjemności. A przyjemność to poważny front. Nie ma nic poważnego w tłuczeniu łbem o ścianę z gości co na równych warunkach by już 2 dni temu połowę wsi stracili.
Nie wiem skad ty wziales te 6zagrod xD
Moze pajton ci przeczytal zla bajke na dobranoc
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.245
Powodzenia Aresiaki, na froncie jeszcze mnie nie ma (prócz jednej wioski) ale liczę na dobrą zabawę zaczynająca się dziś.
Wbrew trendowi dodam że mam nadzieję iż będzie trwała jak najdłużej bez rzucania kontami/rekrutacji.
Akcja miałaby inny efekt(choć kto wie jak wyjdzie) jakby gracze z Ti ustawili się na froncie przy Ares, niestety nie ma tak łatwo i walczyć głównie będą exdudu wraz z Witamami.

Świadkowie powiadają że przebiliśmy legendarną espadę ze świata xx i poszło więcej niż 3k offów. Strzelec kumplu Twa espada odejdzie w zapomnienie ;)

No, no jeszcze może Wam chusteczkę podać bo biedni kosiarze nie zdazyli sie ustawić na froncie i chlip chlip walczyc bendom inni ? :(
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
621
Roznica miedzy nami jest taka,ze my tymi offami wam gruzowalismy wioski mobila i,offy i w koncu trafilo sie na obstawiona wioske.
Jest roznica w korzystaniu z offow gdzie jedne burza i ubijaja jednostki i w końcu padna,a drugie leca glupio wszystkie w jeden bunkier..

Nie wiem skad ty wziales te 6zagrod xD
Moze pajton ci przeczytal zla bajke na dobranoc


Typie tracicie offy frontowe na naszym mobilu mając je w każdej diodzie. Nawet deffa tam nie robiliście tak ma pewniakawlecirliscir. Rapki mam ci wysyłać jak bez strat codziennie wam 15 offów frontowych pada. ?
3 rapki zobaczył od nas bo swoimi się nie chwała, zresztą nie ma czym i na fo wbija bohater.
 
Do góry