Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.362
Jedyny argument pisiora albo jakiegoś lewaka ;) pewnie jesteś za ślubami między jedną płcią ;) sam pewnie byłeś dotykany i Ci to jie przeszkadza worku na sperme
Pewnie że jestem, co mi to przeszkadza? Skoro taki sebol jak ty wyjdzie za jakieś osiedlowe karyńsko i narobi jej bachorów i ma do tego prawo to czemu dwie piękne i wykształcone prawniczki nie mogą się podpisać i mieć dostępu chociażby do informacji na temat zdrowia partnera po wypadku kiedy i tak są razem?

A odnośnie dotykania, stykania się końcówkami i molestowania zawsze najwięcej mają do powiedzenia wyborcy konfy, przypadek? :)
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
621
Speed już widzę zaczyna przeskakiwać na klasyki bo cal cwiartka zgarnieta bez walki to za mało. Wszyscy sie wykrwawiaja a oni dopiszą kolejny gówniany świat do kolekcji blaszek


Szkoda jubileuszu a najbardziej że na 150 te pety nie wystartowały na poważnie bo pewnie powoła graczy by już nie marnowała czasu na tą grę.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.085
Speed już widzę zaczyna przeskakiwać na klasyki bo cal cwiartka zgarnieta bez walki to za mało. Wszyscy sie wykrwawiaja a oni dopiszą kolejny gówniany świat do kolekcji blaszek


Szkoda jubileuszu a najbardziej że na 150 te pety nie wystartowały na poważnie bo pewnie powoła graczy by już nie marnowała czasu na tą grę.
a jak gracze enek miesiac temu skakali na wygi to bylo git xd???
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
210
a jak enki miesiac temu skakali na wygi to bylo git xd???
według koalicji południowej tak..

Wszystko co robi SPEED jest złe (nawet pomoc sojusznikowi)

Wszystko co robi południe (rekru,krety, niedtrzymywanie umów, wbijanie na zasty niewinnych graczy i wysyłanie wojska w kosmos przez krety/vpn itd.) jest git... słuszne i zasługuje na nagrodę, bo służy powstrzymaniu SPEED <rotfl>
 
Wynik reakcji
378
Pewnie że jestem, co mi to przeszkadza? Skoro taki sebol jak ty wyjdzie za jakieś osiedlowe karyńsko i narobi jej bachorów i ma do tego prawo to czemu dwie piękne i wykształcone prawniczki nie mogą się podpisać i mieć dostępu chociażby do informacji na temat zdrowia partnera po wypadku kiedy i tak są razem?

A odnośnie dotykania, stykania się końcówkami i molestowania zawsze najwięcej mają do powiedzenia wyborcy konfy, przypadek? :)
Problem u Ciebie polega na tym że jeśli ktoś się nie zgadza z twoimi poglądami czyli tymi lewackimi albo pisiorskimi to odrazu jest niedojebany mózgowo ;) demokracja polega na tym że każdy może głosować na kogo chce ;) ją głosuje na konfederację i chciałbym jakiejś zmiany ty zaś na oglądasz się tv i później pajacujesz w necie ;) a jeśli chodzi o te twoje śluby jednopłciowe itp nie mam nic przeciwko ale skoro para gejów jest taka naturalna to dlaczego nie zadbają sami o swoje potomstwo ? Tylko potrzebują adopcji ? Jeśli sami sobie zrobią potomka to niech sobie wychowują ale nie widzę powodu dlaczego miałbym się zgadzać na to żeby adoptowali dziecko z domu dziecka i wpajali im swoją ideologię ;)
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
210
a jak gracze enek miesiac temu skakali na wygi to bylo git xd???
Dodam jeszcze, że rekrutacja 19 gracz WYG przez SPEED jest złem wcielonym.. Ale wchłonięcie całego plemienia DUDU + sojuszofuzja z WITAM (2 człony), jest dobrem koniecznym.

Jeszcze nigdy nie widziałem plemienia, które gra tak czysto, honorowo i walecznie jak TI. A wszystko to w jednym celu.. pokonaniu nieczysto grającego SPEED..


Ja to bym się wstydził grając w takim plemieniu jak speed.. same boty, pewnie nawet nie ma z kim pisać, każdy gra pod siebie ( a w zasadzie bot)
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
210
Jeszcze w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Enkom i pajtonowi za rekrutacje samych perełek z BAN. Mają na prawdę dobre serce, że dali im grać dłużej. Przecież mogli ich zrobić na 1-2 akcje max. A tak ci gracze z obrzeżowego plemienia mają szasnę zagrać w utytułowanej ekipie.. Finał 100 świata, wygrana w koalicji 150.

Chciałbym mieć okazję grać w takim zacnym towarzystwie pod szyldem Enek i bić wszystkich tych co grają nieczysto. Co zrobić żeby z wami zagrać na next świecie?
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.362
Problem u Ciebie polega na tym że jeśli ktoś się nie zgadza z twoimi poglądami czyli tymi lewackimi albo pisiorskimi to odrazu jest niedojebany mózgowo ;) demokracja polega na tym że każdy może głosować na kogo chce ;) ją głosuje na konfederację i chciałbym jakiejś zmiany ty zaś na oglądasz się tv i później pajacujesz w necie ;) a jeśli chodzi o te twoje śluby jednopłciowe itp nie mam nic przeciwko ale skoro para gejów jest taka naturalna to dlaczego nie zadbają sami o swoje potomstwo ? Tylko potrzebują adopcji ? Jeśli sami sobie zrobią potomka to niech sobie wychowują ale nie widzę powodu dlaczego miałbym się zgadzać na to żeby adoptowali dziecko z domu dziecka i wpajali im swoją ideologię ;)
Ale to ty naoglądasz się mentzena i bosaka a potem wierzysz w te ich hasła które są niemożliwe do spełnienia w polskich realiach, także te wielkie zmiany które oni głoszą to tylko puste słowa. A ile jest par hetero które są według twojego mniemania „naturalna” a potomstwa mieć nie może? Ja uważam że lepiej żeby dziecko trafiło do domu gdzie mogłoby żyć w dostatku, mieć zapewniony dostęp do edukacji i start w przyszłość nawet jeśli miałaby się nim zajmować para gejów, niż do 18stki siedzieć w bidulu i nie mieć nic
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.797
Speed już widzę zaczyna przeskakiwać na klasyki bo cal cwiartka zgarnieta bez walki to za mało. Wszyscy sie wykrwawiaja a oni dopiszą kolejny gówniany świat do kolekcji blaszek


Szkoda jubileuszu a najbardziej że na 150 te pety nie wystartowały na poważnie bo pewnie powoła graczy by już nie marnowała czasu na tą grę.
Boli, że my zgarnęliśmy bez walki całą ćwiartkę, kiedy Wy w tym czasie bez walki zgarnęliście tylko pół?
 
Wynik reakcji
378
Ale to ty naoglądasz się mentzena i bosaka a potem wierzysz w te ich hasła które są niemożliwe do spełnienia w polskich realiach, także te wielkie zmiany które oni głoszą to tylko puste słowa. A ile jest par hetero które są według twojego mniemania „naturalna” a potomstwa mieć nie może? Ja uważam że lepiej żeby dziecko trafiło do domu gdzie mogłoby żyć w dostatku, mieć zapewniony dostęp do edukacji i start w przyszłość nawet jeśli miałaby się nim zajmować para gejów, niż do 18stki siedzieć w bidulu i nie mieć nic
I dlatego każdy z nas ma prawo do swoich poglądów ;) Ja mam swoje Ty masz swoje i nie widzę w tym powodu żeby jeden drugiego obrażał od niedojebanych ;) każdy zasługuje na szczęście itp ;) może i ich hasła są niemożliwe do spełnienia ale jeśli tego nie sprawdzimy to skąd to możesz wiedzieć ? Wolę dać szansę i to sprawdzić niż wierzyć w obietnice pisiorow itp i dalej rozdawać kasę nierobom i patusiarstwu ;)
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.085
@Kreonomaxx cweluchy z bayernu rozjebane ES

470BCCAED9777D34D0776404E98599E300D293DF
 
Wynik reakcji
2.628
Problem u Ciebie polega na tym że jeśli ktoś się nie zgadza z twoimi poglądami czyli tymi lewackimi albo pisiorskimi to odrazu jest niedojebany mózgowo ;) demokracja polega na tym że każdy może głosować na kogo chce ;) ją głosuje na konfederację i chciałbym jakiejś zmiany ty zaś na oglądasz się tv i później pajacujesz w necie ;) a jeśli chodzi o te twoje śluby jednopłciowe itp nie mam nic przeciwko ale skoro para gejów jest taka naturalna to dlaczego nie zadbają sami o swoje potomstwo ? Tylko potrzebują adopcji ? Jeśli sami sobie zrobią potomka to niech sobie wychowują ale nie widzę powodu dlaczego miałbym się zgadzać na to żeby adoptowali dziecko z domu dziecka i wpajali im swoją ideologię ;)

I dlatego każdy z nas ma prawo do swoich poglądów ;) Ja mam swoje Ty masz swoje i nie widzę w tym powodu żeby jeden drugiego obrażał od niedojebanych ;) każdy zasługuje na szczęście itp ;) może i ich hasła są niemożliwe do spełnienia ale jeśli tego nie sprawdzimy to skąd to możesz wiedzieć ? Wolę dać szansę i to sprawdzić niż wierzyć w obietnice pisiorow itp i dalej rozdawać kasę nierobom i patusiarstwu ;)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,


masz parę przecinków, przydadzą Ci się :)
 
Do góry