Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
Tymczasem z wami kończę, bo nwm czemu zaczęliście wgl szczekać pieski z underów jak nie o was mowa. Na was też przyjdzie kolej spokojnie...
Ej przypau trochę bo Nasi czołowi frontowcy mają więcej pokonanych niż wasze plemię razem wzięte bq, troszkę pokory kolego, bo zabawnie to brzmi.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
?xD no nie będzie jakiś margines społeczny mi ubliżał, miesiąc temu płakałeś że ja ci gre psuje i grac ochoty nie masz. Wasz poziom jest sto razy niżej niż np Histeria czy KnD, skoro tu dajemy rade to wy jestescie jak robak na drodze.
No ta jak się dogadaliście z championem jak pizdy na chwilę, ale patrz teraz mi wróciła chętka do gry. Król barbarek idzie po ciebie :cool:
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
Jak ty masz prawie 2x mniej pokonanych jednostek niż Deckus punktów xD
Damszot dobrze, że jesteś powiedziałeś Deckusiowi, że ty to załatwisz i dałeś mu plastikowy woreczek żeby zrobił sobie parę wdechów i wydechów na uspokojenie w tym czasie?

Dobra chłopaki starczy mi rozrywki na dziś do następnego, zaparz jeszcze melliski Deckusiowi, bo szkoda żeby w taką pogodę chodził cały dzień z czerwoną twarzą napienioną.
 
Wynik reakcji
2.115
No ta jak się dogadaliście z championem jak pizdy na chwilę, ale patrz teraz mi wróciła chętka do gry. Król barbarek idzie po ciebie :cool:
XDDD
Damszot dobrze, że jesteś powiedziałeś Deckusiowi, że ty to załatwisz i dałeś mu plastikowy woreczek żeby zrobił sobie parę wdechów i wydechów na uspokojenie w tym czasie?

Dobra chłopaki starczy mi rozrywki na dziś do następnego, zaparz jeszcze melliski Deckusiowi, bo szkoda żeby w taką pogodę chodził cały dzień z czerwoną twarzą napienioną.
Ja jestem spokojny, śmieszy mnie taki dzban jak ty co jeszcze niedawno płakał jak to swiat197 i plemiona są zepsute, jak to na 195 było strasznie robiąc monolog na całą noc. Ty pomyśl czasem o melisce, bo za mocno ci wchodzi.
 

Kanrey23

Miecznik
Wynik reakcji
126
@Kanrey23 wstawaj zesrales się

View attachment 65048

A jak już wylizales to pomóż bombie na robocie ;)

View attachment 65049

ale ty zabawny jesteś serio, to że dołożyliście karety do offów Omerty i większość przejęć była bodajże na nieaktywnym graczu czyni z was serio mocnych frontowców.

5 mln pokonanych w ataku jako plemię i coś tam szczekasz?

prawda nadal jest taka i twoje wypociny tego nie zmienią, że w ogólnym rozrachunku bez Omerty nie istniejecie, po prostu. Zobaczmy czy dalej będziesz tak szczekał bo chojrakowanie twoje na forum 195 wszyscy wiemy jak się skończyło
 
Do góry